TYP: a1

Zaruski wygrywa!

środa, 13 listopada 2013
Grzegorz Pawelec - MOSiR Gdańsk
Miło nam ogłosić, że nasz film z rejsu do Ekenas zwyciężył w konkursie "Catch the Vibe of South Baltic". Konkurs rozpoczął się w październiku, a zgłoszono do niego 14 filmów przedstawiających różne projekty realizowane w ramach Programu.

Głosowanie ruszyło 23.10. i trwało do 05.11., a o zwycięstwie miała zdecydować wprost ilość głosów oddanych na poszczególne filmy. Jest nam niezmiernie miło, że wśród znaczącej konkurencji, nasz filmowy dokument zdobył najwięcej głosów i z niemal dwukrotną przewagą pokonał bardzo atrakcyjny obraz promujący projekt PYDOS.

Werdykt konkursowy na stronie Programu - en.southbaltic.eu

Nasze zwycięstwo traktujemy także jako dowód poparcia dla dzieła odbudowy STS Generał Zaruski i jego eksploatacji, której inaugurację przedstawia film z rejsu do Ekenas. Cieszymy się że tyle osób kibicuje Zaruskiemu i temu co się na nim oraz wokół niego dzieje!

Wszystkim którzy wsparli nas swym głosem lub chociaż z troską o nas myśleli, składamy serdeczne podziękowania! Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie żeglarskim będzie równie dużo równie okazałych przygód na Zaruskim, które będziemy mieli okazję Państwu przedstawić.

Zapraszamy do odwiedzania strony projektu - zaruski.pl oraz profilu facebook.com/zaglowiec.general.zaruski.

Źródło: MOSiR Gdańsk
TYP: a3
0 0
Komentarze