TYP: a1

Wylicytuj rejs z Gutkiem w ramach WOŚP

niedziela, 9 stycznia 2011
Weronika Morys
Velux5Oceans
onEdition 2010
W ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować jednodniowy rejs ze Zbigniewem Gutkowskim na jachcie Operon Racing. Polski skipper bierze obecnie udział w okołoziemskich regatach samotników Velux 5 Oceans.


Rejs odbędzie się w lipcu, a rozpocznie się w porcie w Gdyni. Termin jest uzależniony od tego, kiedy zakończy się wyścig Velux 5 Oceans. Podczas rejsu Gutek podzieli się swoim doświadczeniem i poprowadzi lekcję żeglarstwa morskiego. Gutkowski jest jedynym Polakiem, który wziął udział w prestiżowych regatach Velux 5 Oceans, które rozpoczęły się 17 października 2010 roku.Zwycięzca aukcji musi spełnić następujące warunki:

  • ukończone 18 lat lub zgoda rodzica/opiekuna,
  • zaświadczenie lekarskie o zdolności i braku przeciwwskazań do odbycia takiego rejsu,
  • posiadanie paszportu lub dowodu osobistego.
Rejsy można licytować tutaj. Szczegółowych informacji udziela Biuro Projektu OPERON RACING: biuro@operonracing.com.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 12 July

W regatach Chicago-Mackinac Race 2003 wystartował najnowszy nabytek chicagowskiej Polonii - jacht "Błyskawica" (Lightning). Biorąc udział w wyścigu w klasie Open "Błyskawica" po przeliczeniu zajęła I-sze miejsce wyprzedzając największy i najszybszy jacht
sobota, 12 lipca 2003
S/y "Polonez" z Kpt. Krzysztofem Baranowskim minął metę regat TARS 1972 jako dwunasty jacht (czas 30 dni, 16 godzin, 55 minut).
środa, 12 lipca 1972
W Gdańsku zwodowano jacht "Konstanty Maciejewicz"; w pierwszy rejs wyruszył na trasę wokół Ameryki Południowej z przejściem Przylądka Horn ze wschodu na zachód.
poniedziałek, 12 lipca 1971
Umieszczenie "Victory" w suchym doku w Portsmouth.
środa, 12 lipca 1922