TYP: a1

Wylicytuj rejs z Gutkiem w ramach WOŚP

niedziela, 9 stycznia 2011
Weronika Morys
Velux5Oceans
onEdition 2010
W ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować jednodniowy rejs ze Zbigniewem Gutkowskim na jachcie Operon Racing. Polski skipper bierze obecnie udział w okołoziemskich regatach samotników Velux 5 Oceans.


Rejs odbędzie się w lipcu, a rozpocznie się w porcie w Gdyni. Termin jest uzależniony od tego, kiedy zakończy się wyścig Velux 5 Oceans. Podczas rejsu Gutek podzieli się swoim doświadczeniem i poprowadzi lekcję żeglarstwa morskiego. Gutkowski jest jedynym Polakiem, który wziął udział w prestiżowych regatach Velux 5 Oceans, które rozpoczęły się 17 października 2010 roku.



Zwycięzca aukcji musi spełnić następujące warunki:

  • ukończone 18 lat lub zgoda rodzica/opiekuna,
  • zaświadczenie lekarskie o zdolności i braku przeciwwskazań do odbycia takiego rejsu,
  • posiadanie paszportu lub dowodu osobistego.
Rejsy można licytować tutaj. Szczegółowych informacji udziela Biuro Projektu OPERON RACING: biuro@operonracing.com.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 19 lipca

Wyruszyła śladem swojej poprzedniczki z 1957 r. (tratwa Nord) - tratwa "Nord-bis" z Kapitanem Andrzejem Urbańczykiem i zmieniającą się po drodze załogą. Po dotarciu do Gotlandii i 25 dniach żeglugi tratwa powróciła do Gdańska.
środa, 19 lipca 2006
W Gdyni rozpoczął się kolejny zlot żaglowców The Cutty Sark Tall Ship's Race.
sobota, 19 lipca 2003
Z przystani AKM w Gdańsku wyruszył niewielki (niecałe 8 m długości) jacht "Probus" z Kapitanem Jerzym Cołojewem z dwoma przyjaciółmi w rejs na Szetlandy, Wyspy Owcze; mały jacht powrócił do domu, po przebyciu około 2500 Mm w ciągu 777 godzin.
poniedziałek, 19 lipca 1971
Opuściło Świnoujście "Roztocze" z Kpt. Ziemowitem Barańskim, wychodząc w zakończony powodzeniem rejs na Wyspy Owcze.
poniedziałek, 19 lipca 1971