TYP: a1

Wylicytuj rejs z Gutkiem w ramach WOŚP

niedziela, 9 stycznia 2011
Weronika Morys
Velux5Oceans
onEdition 2010
W ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować jednodniowy rejs ze Zbigniewem Gutkowskim na jachcie Operon Racing. Polski skipper bierze obecnie udział w okołoziemskich regatach samotników Velux 5 Oceans.


Rejs odbędzie się w lipcu, a rozpocznie się w porcie w Gdyni. Termin jest uzależniony od tego, kiedy zakończy się wyścig Velux 5 Oceans. Podczas rejsu Gutek podzieli się swoim doświadczeniem i poprowadzi lekcję żeglarstwa morskiego. Gutkowski jest jedynym Polakiem, który wziął udział w prestiżowych regatach Velux 5 Oceans, które rozpoczęły się 17 października 2010 roku.Zwycięzca aukcji musi spełnić następujące warunki:

  • ukończone 18 lat lub zgoda rodzica/opiekuna,
  • zaświadczenie lekarskie o zdolności i braku przeciwwskazań do odbycia takiego rejsu,
  • posiadanie paszportu lub dowodu osobistego.
Rejsy można licytować tutaj. Szczegółowych informacji udziela Biuro Projektu OPERON RACING: biuro@operonracing.com.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 July

W Gdyni odbył się pierwszy w historii zlot Polonii Żeglarskiej znany pod nazwą World Polonia Sailing Jamboree Poland 1991. Na zlot przybyło 26 jachtów polonijnych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Finlandii. Flotyllę jachtów polon
niedziela, 14 lipca 1991
"Dar Młodzieży" pod dowództwem Kpt. Marka Szymońskiego przekroczył jako pierwszy żeglowiec klasy A linię mety w wyścigu z Antwerpii do Alesund w ramach regat Cutty Sark Tall Ships' Races.
sobota, 14 lipca 2001