TYP: a1

Spotkanie z Tomem Cunliffem

środa, 24 lutego 2016
Redakcja/MF
Jest jeszcze sporo czasu, ale już dziś wraz z Wydawnictwem Nautica, Federacją Szkół Żeglarskich ISSA oraz Targami Wiatr i Woda zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie z Tomem Cunliffem, wieloletnim instruktorem i egzaminatorem RYA, autorem licznych podręczników i poradników.Spotkanie pod hasłem „Z GPS na manowce?” odbędzie się w Warszawie, na terenie Targów Wiatr i Woda (Centrum Wystawiennicze przy ul. Marsa), w sali A, 12 marca (sobota) o godzinie 13.
 
Przed i po spotkaniu na stoisku ISSA będzie można nabyć książki autorstwa Toma Cunliffe’a: „Żegluj jak ekspert” oraz „200 rad dla skiperów”.

Tymi dwiema książkami Toma Cunliffe’a, brytyjskiego żeglarza, autora książek i dziennikarza, stałego współpracownika magazynu Yachting Monthly debiutuje na polskim rynku Wydawnictwo Nautica. Patronat nad obiema pozycjami objęła Tawerna Skipperów. Szerszych informacji na temat obu pozycji spodziewajcie się już wkrótce.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 April

Zmarł Jerzy Szałajko, jeden z nestorów szczecińskiego żeglarstwa i JK AZS
środa, 18 kwietnia 2018
Z Gdyni w wokółziemski rejs wypływa "Iskra II" dowodzona przez Czesława Dyrcza.
wtorek, 18 kwietnia 1995
W Auckland urodził się Dean Barker, skipper "Emirates Team New Zealand".
środa, 18 kwietnia 1973
Zmarł Thor Heyerdahl, który zyskał światową sławę w 1947 r. dzięki trwającej 101 dni podróży z Ameryki Południowej do Polinezji na tratwie "Kon-Tiki" wykonanej na wzór tratw Inków. Później żeglował na tratwach trzcinowych "Ra", "Ra II", "Tygrys".
czwartek, 18 kwietnia 2002