TYP: a1

Karolina Winkowska rozgromiła rywalki w Leucate

piątek, 2 maja 2014
Informacja prasowa
Karolina Winkowska
Karolina Winkowska z rodzicami w Leucate
www.karolinawinkowska.com
Karolina Winkowska pokonała dzisiaj Szwajcarkę Manuelę Jugo i Hiszpankę Gisele Pulido dwukrotnie w super finale! Po trzech zawodach objęła prowadzenie w całkowitej punktacji Pucharu Świata PKRA 2014! Dzisiejsze zmagania odbywały się przy bardzo silnym wietrze Tramontana, wiejącym po stromych zboczach ośnieżonych Pirenejów. Nie przeszkodziło to jednak Polce w pokonaniu rywalek.

Wszechstronne treningi na Fuertaventura wraz z Ford Kite Cup oraz w na najlepszych spotach w Egipcie zaowocowały doskonałą formą naszej Mistrzyni. Kolejne zawody w których Karolina wystartuje to Puchar Polski Ford Kite Cup w Chałupach (23-25 maja 2014 r.). Natomiast następne zawody Pucharu Świata PKRA w kitesurfingu zostaną rozegrane w Egipcie w Soma Bay w dniach 28 maja -01 czerwca 2014 r.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania Karolinie!

Więcej na www.prokitetour.com oraz na www.karolinawinkowska.com.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 May

Z Jastarni do Władysławowa wyruszył zasłużony dla polskiego żeglarstwa s/y "Generał Zaruski"; po latach niszczenia w ośrodku w Jastarni zapadły decyzje i znalazły się środki na kapitalny remont jachtu.
piątek, 20 maja 2005
W Pucku zostaje wodowany ponton Arkadiusza Pawełka "Cena Strachu".
środa, 20 maja 1998
W Gdyni zakończył rejs Kpt. Henryk Jaskuła na s/y "Dar Przemyśla"; było to pierwsze polskie i trzecie w historii światowego żeglarstwa okrążenie świata bez zawijania do portów; rejs trwał 345 dni.
wtorek, 20 maja 1980
W Gdyni zmarł Karol Olgierd Borchardt, autor wielu książek marynistycznych, m.in. "Znaczy Kapitan".
wtorek, 20 maja 1986
Z zamiarem opłynięcia Islandii wypłynął z przystani JK Stoczni Gdańskiej s/y "Kismet" z Kpt. Wojciechem Orszlukiem. Żeglarze dotarli do stolicy Islandii, ale wielodniowy sztorm uniemożliwił opłynięcie wyspy dookoła. Jacht powrócił do Górek Zachodnich 22.0
czwartek, 20 maja 1965
W Valladolid umiera w zapomnieniu Krzysztof Kolumb, genueńczyk, który powszechnie uchodzi za odkrywcę Ameryki.
niedziela, 20 maja 1520