TYP: a1

Karolina Winkowska rozgromiła rywalki w Leucate

piątek, 2 maja 2014
Informacja prasowa
Karolina Winkowska
Karolina Winkowska z rodzicami w Leucate
www.karolinawinkowska.com
Karolina Winkowska pokonała dzisiaj Szwajcarkę Manuelę Jugo i Hiszpankę Gisele Pulido dwukrotnie w super finale! Po trzech zawodach objęła prowadzenie w całkowitej punktacji Pucharu Świata PKRA 2014! Dzisiejsze zmagania odbywały się przy bardzo silnym wietrze Tramontana, wiejącym po stromych zboczach ośnieżonych Pirenejów. Nie przeszkodziło to jednak Polce w pokonaniu rywalek.

Wszechstronne treningi na Fuertaventura wraz z Ford Kite Cup oraz w na najlepszych spotach w Egipcie zaowocowały doskonałą formą naszej Mistrzyni. Kolejne zawody w których Karolina wystartuje to Puchar Polski Ford Kite Cup w Chałupach (23-25 maja 2014 r.). Natomiast następne zawody Pucharu Świata PKRA w kitesurfingu zostaną rozegrane w Egipcie w Soma Bay w dniach 28 maja -01 czerwca 2014 r.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania Karolinie!

Więcej na www.prokitetour.com oraz na www.karolinawinkowska.com.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 May

Odbył się chrzest s/y "Roztocze".
czwartek, 29 maja 1969
Urodził się Roman Paszke, kapitan jachtowy, członek kilku klubów na wybrzeżu oraz Royal Yachting Ocean Racing Club w Londynie, uczestnik pamiętnych ragat Admiral's Cup (1979 r., w których 15 żeglarzy straciło życie), czterokrotny Mistrz Polski w klasach m
wtorek, 29 maja 1951
Urodził się Leonid Teliga, kapitan "Opty" w samotnym rejsie dookoła świata.
wtorek, 29 maja 1917