TYP: a1

A.N.A. Charter - lista poszkodowanych/potencjalnie poszkodowanych

środa, 22 czerwca 2011
Redakcja
Jak wiadomo Tawerna Skipperów od samego początku śledzi sprawę, a jak już teraz można stwierdzić aferę, A.N.A. Charter. Rozmawialiśmy z Piotrem Wyrwą, próbowaliśmy dotrzeć do Roberta Włosińskiego - bezskutecznie, choć w jednym przypadku ktoś odebrał telefon i zaproponował udzielenie wywiadu za pieniądze. Nie zgodziliśmy się na to – nie płacimy za wywiady, tym bardziej, że nie mieliśmy pewności, że to Robert Włosiński. Udało nam się uzyskać wywiad z Panią, która była zatrudniona w biurze A.N.A. Charter. Obecnie mamy już pewność, po sprawdzeniu w KRS, że firma została sprzedana. Staramy się w tej chwili uzyskać kontakt z nowym właścicielem, który jest jednocześnie prezesem i zarządem firmy. Jeśli nam się to uda, to oczywiście wywiad taki opublikujemy na naszej stronie.

Cały czas próbujemy dotrzeć do osób przez A.N.A. Charter poszkodowanych i tych, którzy mogą być poszkodowanymi – tworzymy zatem rodzaj „bazy danych”, w której podane są nieodbyte rejsy, nazwiska poszkodowanych i koszty jakie poszkodowani ponieśli. Taką tabelę publikujemy z apelem, aby inni, którzy z A.N.A. Charter podpisywali umowy, czy to na rejsy, czy też na czartery do tej „bazy danych” dołączyli. W ten sposób będzie można ocenić skalę całego przedsięwzięcia – lub jak to się już mówi „przekrętu”, a jednocześnie taka „baza” pozwoli na połączenie sił wszystkich, którzy chcą dochodzić sprawiedliwości.

Formularz do pobrania "tutaj".
Formularz prosimy przesłać na adres info@tawernaskipperow.pl. W treści maila proszę zawrzeć formułę:
„Wyrażam zgodę na publikację danych osobowych i wizerunku w ramach serwisu tawernaskipperow.pl w artykule „Prezentujemy listę osób poszkodowanych lub potencjalnie poszkodowanych przez firmę ANA Charter.””
Tabla aktualizowana będzie co kilka dni.
Tabela zaktualizowana na dzień 26.07.2011, godzina 12:45.

Nie dostaliśmy zgody od wszystkich osób, który przesłały do nas formularz na publikacje ich danych osobowych, stąd w niektórych częściach tabeli widnieje treść "do wglądu redakcji".
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 May

Za sprawą Ministra Spraw Wojskowych powstaje Rada Jachtingu Morskiego z kontradmirałem Józefem Unrugiem na czele.
wtorek, 26 maja 1936
Urodził się Stefan Wysocki, żeglarz, krytyk muzyczny, sędzia żeglarski, działacz kilku klubów żeglarskich, a przede wszystkim autor podręczników żeglarskich, na których wychowały się pokolenia żeglarzy.
środa, 26 maja 1920