TYP: a1

A.N.A. Charter - prezes spółki i jego wspólnik usłyszeli zarzuty

środa, 6 lipca 2011
Sprawą firmy czarterowej z Krakowa zajmuje się już prokuratura. Prezes spółki A.N.A. Charter Robert W. i jego były wspólnik Piotr W. usłyszeli zarzuty wyłudzenia pieniędzy od żeglarzy - poinformowała dzisiaj Gazeta Krakowska. Dochodzenie obejmuje na razie 22 poszkodowanych, ale do prokuratury wciąż zgłaszają się kolejne osoby.

Piotr W. nie przyznał się do winy. Został zastosowany wobec niego dozór, poręczenie majątkowe 30 tys. zł i zakaz opuszczania kraju. Robert W. przyznał się do winy. Prezes również nie może opuszczać kraju i ma zablokowane pieniądze na kontach ANA Charter.


Więcej informacji na stronie: www.gazetakrakowska.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 July

W Gdyni odbył się pierwszy w historii zlot Polonii Żeglarskiej znany pod nazwą World Polonia Sailing Jamboree Poland 1991. Na zlot przybyło 26 jachtów polonijnych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Finlandii. Flotyllę jachtów polon
niedziela, 14 lipca 1991
"Dar Młodzieży" pod dowództwem Kpt. Marka Szymońskiego przekroczył jako pierwszy żeglowiec klasy A linię mety w wyścigu z Antwerpii do Alesund w ramach regat Cutty Sark Tall Ships' Races.
sobota, 14 lipca 2001