TYP: a1

Armator VPM-Bestsail wycofuje się z Malty

czwartek, 23 stycznia 2014
Weronika Morys
Jeden z dwóch największych armatorów wynajmujących swoje jachty na Malcie poinformował, że w sezonie 2014 nie będzie już oferował czarterów bareboat na tej śródziemnomorskiej wyspie.

VPM-Bestsail jest jednym z największych armatorów na świecie, który posiada swoje jachty w Turcji, Grecji, Chorwacji, we Włoszech, Francji oraz na Majorce, Seszelach i Karaibach.

Zainteresowanych czarterem nie tylko od wymienionego armatora zapraszamy do kontaktu z Tawerną Skipperów: info@tawernaskipperow.pl oraz do sprawdzenia naszej bazy czartery.tawernaskipperow.pl, w której można znaleźć jachty z ponad 50 państw.

Więcej informacji o Maltcie: http://www.tawernaskipperow.pl/malta,188,lokalizacja.html
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 February

Zmarł Janusz Sikorski; był korespondentem wojennym, jachtowym kapitanem żeglugi wielkiej, obieżyświatem i łowcą przygód, wokalistą i instrumentalistą, poetą i kompozytorem, publicystą i współautorem (wraz z Markiem Szurawskim) nadawanej przez kilka lat au
poniedziałek, 27 lutego 1995
Zakończył się w Krakowie VII Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 88", Grand Prix festiwalu zdobył zespół "Packet" kierowany przez Mirosława Peszkowskiego.
sobota, 27 lutego 1988