TYP: a1

Fuzja dwóch chorwackich armatorów

wtorek, 11 marca 2014
Weronika Morys
Burin jachtcharter1 marca 2014 roku dwie chorwackie firmy: More yachting d.o.o. (Burin charter) oraz Elan Marine Charter d.o.o. (Elan Yachting), połączyły się w jedno przedsiębiorstwo i występują teraz pod nazwą Burin Yacht Charter d.o.o.

Jak zapewnia nowo powstały armator, dzięki udanej fuzji możliwe będzie zoptymalizowanie działalności, powiększenie oferty jachtów i baz czarterowych, poprawienie jakości usług i wreszcie zwiększenie rozpoznawalności marki BURIN na rynku światowym. Odświeżeniu ulegnie również strona internetowa firmy.

Zainteresowanych czarterem nie tylko od wymienionego armatora zapraszamy do kontaktu z Tawerną Skipperów: info@tawernaskipperow.pl oraz do sprawdzenia naszej bazy czartery.tawernaskipperow.pl, w której można znaleźć jachty z ponad 50 państw.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 March

Na wodach San Diego tonie "One Australia" Johna Bertranda stając się pierwszym jachtem zatopionym podczas regat o Puchar Ameryki.
niedziela, 5 marca 1995
Wodowanie w Bilbao szkunera "Juan Sebastian de Elcano".
sobota, 5 marca 1927
Urodził się Zdzisław Michalski, generał brygady, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej; pierwsze uprawnienia żeglarskie zdobył w oflagu, gdzie przebywał jako oficer kampanii wrześniowej. W latach 1964-1969 pływał jako zastępca kapitana na "Zawiszy Czarnym". W
wtorek, 5 marca 1912