TYP: a1

Ostatnia szansa na dołączenie do załogi The Tall Ship Races 2014

środa, 11 czerwca 2014
Informacja prasowa
Parada Tall Ships Races
Lubisz zawierać nowe znajomości, w tym z osobami z najrozmaitszych krajów całego świata? Interesuje Cię aktywna forma spędzania wolnego czasu? Łatwo przyswajasz sobie nowe umiejętności i chętnie stawiasz czoła wyzwaniom? A może pociąga Cię wizja wakacji spędzonych na morzu?

Uczestnicy regat mają do wyboru trzy jednostki: sts Fryderyk Chopin, s/y Zryw i s/y Urtica. W tym roku rejs rozpocznie się w stolicy Holandii - Amsterdamie, załoganci zahaczą także o Norwegię, a zakończą swoją przygodę w Danii. Nie czekaj dłużej i dołącz do załogi The Tall Ship Races 2014 - https://ttsr.eu/zglos-sie-0.

Na uczestników wyprawy czekają najrozmaitsze atrakcje: od szkoleń przygotowujących do rejsu i warsztatów integracyjnych, poprzez uczestnictwo w międzynarodowych paradach oraz wymianie załóg, po imprezy w odwiedzanych portach! Nie można także zapomnieć o sednie rejsu - zmaganiach z morzem i wiatrem, w których wspierać Cię będzie wykwalifikowana i doświadczona kadra.

Zobacz jak dokładnie wygląda przebieg tegorocznej trasy The Tall Ship Races 2014 - https://ttsr.eu/trasa.

Dowiedz się więcej, obejrzyj zdjęcia i zapoznaj się z dokonaniami wcześniejszych reprezentacji na stronie https://ttsr.eu/ oraz na profilu na portalu Facebook https://www.facebook.com/szczecinttsr

Ostatni dzień rekrutacji to 23 czerwca 2014 roku – nie czekaj i dołącz już dziś!

Informacja skierowana jest do wszystkich chętnych na wzięcie udziału w regatach The Tall Ship Races, osoby niezwiązane ze Szczecinem będą miały świetną okazję aby szczecinian z ciekawej, morskiej strony.

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miasto Szczecin.
Jednostką organizacyjną jest Centrum Żeglarskie w Szczecinie.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 June

Na tratwie wykonanej z siedmiu pni "Les Sept Petites Soeurs" z Callao w Peru wyruszył William Willis; rejs zakończył w Pago Pago na Samoa.
wtorek, 22 czerwca 1954
Na pokladzie "Lwowa" rozpoczynają się prace nad pierwszym polskim filmem o tematyce morskiej "Zew Morza".
środa, 22 czerwca 1927
Urodził się Zbigniew Chodnikiewicz, jeden z najbardziej znanych szkoleniowców polskich.
niedziela, 22 czerwca 1924