TYP: a1

BalticSail Gdańsk na Targach Wiatr i Woda

środa, 27 lutego 2013
Informacja prasowa
Od 28 lutego do 3 marca w Warszawie trwać będą największe w Polsce Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Na tak ważnej dla środowiska żeglarskiego imprezie nie może zabraknąć BalticSail Gdańsk.

Przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy spotkają się już po raz dwudziesty piąty.

Stoisko BalticSail Gdańsk usytuowane zostanie w hali 2, pod numerem 21B. Odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć zdjęcia z poprzednich lat, dowiedzieć się więcej o planach na siedemnastą edycję Zlotu Żaglowców oraz kupić wyjątkowe gadżety BalticSail Gdańsk. W sobotę od godziny 15.00 zapraszamy pod scenę główną. Na wszystkich miłośników żeglarstwa czekają zabawy, konkursy i niespodzianki przygotowane przez rekonstruktorów historycznych z Garnizonu Gdańsk.

Właściciele jednostek pływających będą mogli zgłosić swój udział w tegorocznej edycji imprezy, wypełniając specjalny formularz.

O Targach

Na odwiedzających Centrum EXPO XXI jak co roku czeka mnóstwo atrakcji - premiery jachtów, pokazy, prelekcje i bogata oferta wystawców (ponad 400 firm).

Oprócz pięknych jachtów żaglowych, luksusowych łodzi motorowych, pontonów, RIBów, flyboardów, skuterów wodnych i innych jednostek pływających, na Targach można będzie zobaczyć pełną gamę akcesoriów żeglarskich, sprzętu asekuracyjnego i ratunkowego, instrumentów do nawigacji i elektronikę jachtową. W programie przewidziane są pokazy ratownictwa organizatorów Akcji Społecznej „Bezpieczna Woda", a chętni będą mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu w targowym basenie, pod czujnym okiem specjalistów.

Z pewnością dużą popularnością będą cieszyły się również atrakcje na scenie. O swoich rejsach opowiedzą między innymi Tomasz Cichowski i Kuba Strzyczkowski. W niedzielę Mateusz Kusznierewicz zapowie na Targach nowe wydarzenie w kalendarzu regatowym - Żeglarski Puchar Trójmiasta. Poznamy też laureatów konkursu Pantaenius Jacht Foto.

Targi Wiatr i Woda co roku dają zwiedzającym przedsmak tego, co czeka nas w nadchodzącym sezonie. Nie może was tam zabraknąć.

Spotkajmy się na Targach Wiatr i Woda!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 10 May

Roman Paszke zdobywa patent kapitański.
sobota, 10 maja 1986
Jan Józef Fisher z Krakowa i Czesław Czarnowski z Wilna zakupili w duńskim Nyborgu jacht "Carmen", który stał się tym samym pierwszym jachtem żeglującym pod polską banderą.
niedziela, 10 maja 1925