TYP: a1

Wyszła za mąż za ducha pirata

wtorek, 16 stycznia 2018
Monika Frenkiel

Amanda Teague, 45-letnia Irlandka postanowiła sobie, że zostanie żoną pirata. I to nie byle jakiego, a Jacka Sparrowa. I bynajmniej nie chodziło jej o Johny’ego Deppa, co żeńska część Tawerny rozumiałaby doskonale – a o ducha pirata, żyjącego 300 lat temu.

 

Amanda Teague twierdzi, że nareszcie udało jej się znaleźć bratnia duszę, i to dosłownie, bo chodzi o ducha pirata o imieniu „Jack”, który miał grasować na Morzu Karaibskim w XVIII wieku. Jak opowiada Amanda, kontakt z małżonkiem nawiązała w 2014 roku – ot, leżała sobie w łóżku i czuła energię wewnętrzna ducha. Z czasem obecność „Jacka” była odczuwalna coraz bardziej i…stało się. Amanda zakochała się w niematerialnym towarzyszu. A jak jest miłość, to jest i ślub.   Ślub kobiety i 300-letniego ducha pirata odbył się na łodzi, która wypłynęła na międzynarodowe wody. Aby umożliwić zmarłemu przed wiekami morskiemu rozbójnikowi powiedzenie „tak” zatrudniono osobę umiejącą nawiązywać kontakt z upiorami.

Bohaterka tego romansu wszechczasów pracuje jako aktorka imitacyjna, nomen omen, Jacka Sparrowa, bohatera serii filmów „Piraci z Karaibów”. I choć kobieta miała kiedyś męża, a nawet dorobiła się z nim kilkorga dzieci uważa, że żadna żywa istota nie jest dla niej doskonałym partnerem. A to, że obecny mąż od dawna nie żyje, nie jest żadną przeszkodą, bo para chodzi na randki a nawet uprawia seks.

No cóż – są rzeczy na ziemi i niebie, o których nie śniło się filozofom. Jedno jest pewne – w przypadku męża ducha nie należy raczej obawiać się brudnych skarpetek rzuconych na środku łazienki…

 

Tagi: duch, Jack Sparrow, pirat
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 April

Zmarł Jerzy Szałajko, jeden z nestorów szczecińskiego żeglarstwa i JK AZS
środa, 18 kwietnia 2018
Z Gdyni w wokółziemski rejs wypływa "Iskra II" dowodzona przez Czesława Dyrcza.
wtorek, 18 kwietnia 1995
W Auckland urodził się Dean Barker, skipper "Emirates Team New Zealand".
środa, 18 kwietnia 1973
Zmarł Thor Heyerdahl, który zyskał światową sławę w 1947 r. dzięki trwającej 101 dni podróży z Ameryki Południowej do Polinezji na tratwie "Kon-Tiki" wykonanej na wzór tratw Inków. Później żeglował na tratwach trzcinowych "Ra", "Ra II", "Tygrys".
czwartek, 18 kwietnia 2002