TYP: a1

Stabilność i pewny krok na śliskim pokładzie

środa, 4 czerwca 2014
Informacja prasowa
Najbardziej ekscytujące dni na żaglach to te, gdy porządnie wieje wiatr i fale są wysokie. Wówczas jeszcze ważniejsza jest stabilność i pewny krok na śliskim pokładzie.Buty żeglarskie Helly Hansen Hydropower 4 zostały zaprojektowane z myślą o takich sytuacjach. Ich podeszwa dzięki technologii Helly Grip doskonale przylega nawet do mokrego pokładu dzięki czemu eliminuje ryzyko poślizgu. Obuwie wykonane jest z przewiewnej i elastycznej siatki z wbudowanymi elementami, które chronią stopy przed urazami w kontakcie z twardymi elementami wyposażenia lub kamieniami. Hydropower 4 wyposażone są w wyjmowaną profilowaną wkładkę Eva, która błyskawicznie schnie i ma właściwości antybakteryjne. Dzięki takiej konstrukcji Hydropower 4 to jedne z najwygodniejszych i najbardziej niezawodnych butów żeglarskich.

Cena detaliczna: 439 zł

Kolekcja Helly Hansen dostępna jest w najlepszych sklepach z odzieżą żeglarską oraz na www.hellyhansen.com.


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 7 May

Na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie pochowano Leszka Błaszczyka, żeglarza, dziennikarza, wieloletniego redaktora naczelnego "Żagli". W czasie II wojny światowej - członek harcerskich "Szarych Szeregów", później deportowany do Niemiec na przymusowe roboty
środa, 7 maja 2008
Ze Świnoujścia wyruszył w rejs s/y "Bies" pod Kapitanem Bogdanem Prądzyńskim; w powrót do kraju jacht wystartował 15 lipca 1976 r. pod Kpt. Stanisławem Horeckim (zakończenie rejsu 15 października w Kołobrzegu).
środa, 7 maja 1975
Na południowym Atlantyku sir Alec Rose zamyka wokółziemską pętlę na "Lively Lady".
sobota, 7 maja 1966
Patent kapitański zdobywają Krystyna Chojnowska-Liskiewicz i Dariusz Bogucki.
sobota, 7 maja 1966
Zwodowano żaglowiec "Preussen", jeden z największych żaglowców świata; statek pływał z Europy do Ameryki Południowej, a po kolizji (1910 r.) z parowcem "Brighton" uległ uszkodzeniu, zakotwiczony - zerwał się z kotwicy i rozbił na skałach.
środa, 7 maja 1902
Zwodowano "Victory" - statek flagowy Horatio Nelsona, sławny udziałem w bitwie pod Trafalgarem; obecnie okręt stoi w suchym doku w Portsmouth pełniąc funkcję muzeum.
wtorek, 7 maja 1765