TYP: a1

Chalkidiki last minute - piękno rajskich plaż

poniedziałek, 31 sierpnia 2015
Artykuł sponsorowany
Półwysep Chalkidiki to niesamowity zakątek na ziemi, pełen greckich miasteczek, krajobrazów i szerokich piaszczystych plaż. Warto odpocząć na jednej z nich delektując się wspaniałą pogodą i lazurową wodą. Na turystów czeka miękki piasek Sithonii, niezwykłe plaże Neos Marmas, Kassandry czy Psakoudii. Relaks jeszcze nigdy nie miał tylu twarzy.

Chalkidiki

Greckie Karaiby w Sithonii, boskie plaże Neos Marmaras a może urocza Kassandra?


Chalkidiki to półwysep pełen niespodzianek. Co ciekawe nie trzeba wybierać się aż na Karaiby by zasmakować tamtejszych plaż, bowiem Sithonia słynie z równie cudownych zakątków, pełnych złotego i miękkiego piasku. Warto zobaczyć ją całą, nie pomijając żadnej części, bowiem im bardziej zbacza się od utartych dróg tym piękniejsze plaże czekają na odkrycie. Najlepsze z nich to Kalamitsi, Kardi, a także plaże Neos Marmaras.

Ostatnie znajdują się w miasteczku, które słynie z najbardziej urokliwych miejsc tego typu na całym półwyspie. To idealny kierunek dla wszystkich podróżników, którzy pragną prawdziwie wypocząć wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Niezwykłe plaże znajdują się także na przylądku Kassandra. Poza tym można się tutaj bawić do białego rana korzystając z urozmaiceń licznych hotelu, resortów oraz kurortów. Czekają tutaj także dyskoteki, bary i puby, a po nocy pełnej wrażeń relaks wśród złotego piasku. To idealna propozycja dla wszystkich urlopowiczów, którzy pragną poczuć zarówno smak odpoczynku jak i dzikich szaleństw do białego rana.

Spokój rajskich plaż Psakoudi, czyli gdzie się wybrać by zapomnieć o zgiełku

Po szaleństwach w Kassandrze warto odetchnąć wybierając się do Psakoudi, niedużego miasteczka, które nie jest tak rozpoznawalne jak te opisane wyżej, jednakże dzięki temu panuje tu niczym niezmącony grecki klimat, nieco senny i cudownie spokojny. Miejsce to kusi czarem tutejszych plaż, leniwie płynącymi dniami i codziennymi małymi radościami, jakimi jest korzystanie ze słońca, pysznej kuchni i cudownej ciszy.

Chalkidiki w ofercie last minute [http://www.grecja.com.pl/last-minute/chalkidiki.xml] to wspaniała okazja by odpocząć na jednej z niesamowitych plaż, poczuć jak słońce muska skórę, a woda otula ogrzane ciało. Poza tym jedyny w swoim rodzaju grecki rytm dnia pozwala na nowo spojrzeć na swoje życie, rozpłynąć się wśród boskich krajobrazów i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Półwysep Chalkidiki to miejsce pełne skarbów, niespodzianek i upragnionego relaksu, warto więc skusić się i pozwolić, by wakacje marzeń okazały się pełne przyjemności.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 25 January

Opłynięcie Przylądka Horn przez harcerski żaglowiec "Zawisza Czarny" pod dowództwem Waldemara Mieczkowskiego.
poniedziałek, 25 stycznia 1999
W Mrągowie zakończono kolejny etap budowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego, kuźni młodych talentów w żeglarstwie regatowym.
sobota, 25 stycznia 1997
W Gdyni powołano do życia Jacht Klub Morski "Kotwica" pod partonatem Dowództwa Marynarki Wojennej.
sobota, 25 stycznia 1958
Z Casablanki wystartował w rejs dookoła świata s/y "Opty" z Kapitanem Leonidem Teligą.
środa, 25 stycznia 1967