TYP: a1

Amerykańska marynarka wojenna sfilmowała UFO

poniedziałek, 17 maja 2021
Z mediów

Ciekawy materiał filmowy zrobiony z pokładu USS Omaha trafił właśnie do sieci. Widać na nim niezidentyfikowany obiekt latający.

 

 

Niezydentyfikowany obiekt przez około godzinę leciał obok USS Omaha po czym zanurzył się w wodzie, znikając z radarów i sonarów okrętu. Na miejscu nie udało się znaleźć szczątków żadnego pojazdu.

 

Okazuje się, że materiały przedstawiające rozmaite Niezydentyfikowane Obiekty Latające czyli po prostu UFO zalegają archiwa Pentagonu. Podobno można obserwować wzmożoną aktywność UFO w ostatnich tygodniach, o czym pisze niejaki Jeremy Corbell, który udostępnia wojskowe materiały na swoim profilu twitterowym.

Tagi: UFO
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 June

Na jachcie "Svaap" do załogowych regat bermudzkich wystartował William Albert Robinson; na Bermudach żeglarz pożegnał przyjaciół i tylko z jednym bermudzkim chłopcem pożeglował przez Kanał Panamski na Galapagos, Tahiti, później Fidżi, Indonezję, Cieśninę
sobota, 23 czerwca 1928
Na jachcie o nazwie "Saoirse" wyruszył w załogowy rejs dookoła świata Irlandczyk O'Brien, pierwszy żeglarz, który żeglował wokół trzech przylądków Dobrej Nadziei, Leeuwin i Horn.
sobota, 23 czerwca 1923
Urodził się Czesław Czarnowski, doktor medycyny, profesor Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, wybitny artysta-marynista. Od 1899 r. kapitan jachtowy, członek dawnych jachtklubów w Nowogrodzie i Petersburgu, działacz Ligi Morskiej w Wilnie, od 1925 r.
sobota, 23 czerwca 1883