TYP: a1

Zadar - nowe połączenie międzynarodowe

środa, 21 marca 2012
Informacja prasowa
Eurolot uruchamia sprzedaż kolejnego połączenia międzynarodowego. Tym razem będą to loty do Chorwacji, która jest wspaniałą propozycją w szczególności dla Pasażerów, wybierających się na wakacje. Sprzedaż lotów w ramach nowego połączenia Warszawa – Zadar rozpoczyna się w piątek, 23 marca 2012.

Poza tym, że Chorwacja jest doskonałym wyborem kierunku wakacyjnego, zadbaliśmy, aby rozkład lotów został dostosowany do terminów pobytów oraz terminów wynajmu jachtów, co dodatkowo sprawia, że nasze nowe połączenie zyskuje na atrakcyjności i może zainteresować oraz zadowolić większe grono Pasażerów.

Loty na trasie Warszawa – Zadar będą realizowane raz w tygodniu, w soboty wg następującego rozkładu:

Wylot z Warszawy o godzinie 8:45, lądowanie w Zadarze o godzinie 11:00
Wylot z Zadaru o godzinie 11:40, lądowanie w Warszawie o godzinie 13:55

Połączenie Warszawa – Zadar będzie kierunkiem wakacyjnym, a loty na tej trasie będą realizowane od 9 czerwca do 15 września 2012.

Loty do Zadaru, oprócz tego, że są ciekawym połączeniem turystycznym, mają kolejną ważną zaletę, jaką jest atrakcyjna cena. Bilety będą sprzedawane już od 199 PLN!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, która zostanie udostępniona już w najbliższy piątek!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 February

Wyszedł z Valparaiso s/y "Euros" z Kpt. Aleksandrem Kaszowskim w rejs dookoła Przylądka Horn; rejs zakończył się w Buenos Aires 20.03.1973 r.
czwartek, 8 lutego 1973
W Wilnie urodził się Józef Jaszczur-Nowicki znany działacz żeglarski.
poniedziałek, 8 lutego 1932