TYP: a1

Sunreef Yachts: Trzecia jednostka nowego jachtu motorowego sprzedana

wtorek, 28 sierpnia 2012
Informacja prasowa
W zaledwie kilka dni po wielce wyczekiwanym wodowaniu nowego katamaranu motorowego, 60 Sunreef Power, stocznia Sunreef Yachts uzyskała już trzecie zamówienie na ten model. Drugie zamówienie zostało złożone jeszcze podczas konstrukcji pierwszej jednostki, w kwietniu tego roku.

Właściciele trzeciej jednostki przybyli do Polski aż z Ameryki Środkowej, aby zobaczyć jacht 60 Sunreef Power EWHALA na uroczystej prezentacji prapremierowej 18 sierpnia przed hotelem Hilton w Gdańsku. Zachwyceni efektem końcowym, natychmiast zdecydowali się na podpisanie kontraktu. Stałą bazą tego jachtu będzie ekskluzywna marina z prywatnymi willami w Cancún na Riwierze Meksykańskiej. Jacht będzie służył właścicielom i ich bliskim do eksploracji Ameryki Środkowej i basenu Morza Karaibskiego.

Będzie to pierwszy jacht Sunreef wykonany według standardów USA z napięciem eklektycznym 100 V i częstotliwością 60 Hz. Wystrój wnętrz jachtu to styl nowoczesny w łagodnych tonacjach brązu i beżu. Wodowanie jachtu przewidziane jest na marzec 2013.

60 Sunreef Power jest nowym modelem z gamy motorowej, który będzie wystawiony na pokazie premierowym podczas tegorocznych targów jachtowych w Cannes. Jego mocne strony to nowoczesna, sportowa sylwetka, wielka przestrzeń życiowa wewnątrz i na zewnątrz, stabilność i wygoda żeglugi, wykończenie na miarę, daleki zasięg i niskie zużycie paliwa. Stocznia liczy na dalsze zamówienia podczas targów.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 May

Urodził się Ludomir Mączka, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej; uczestnik wielu ważnych dla polskiego żeglarstwa rejsów i wypraw, a przede wszystkim właściciel i kapitan jachtu "Maria", na którym przez 11 lat żeglował po wszystkich zakątkach świata (1973-1
wtorek, 22 maja 1928
Cesarz Wilhelm II wydał decyzję o budowie floty żaglowców szkoleniowych.
wtorek, 22 maja 1900