TYP: a1

Nawigacja morska: MPDM czyli Międzynarodowe Prawo Drogi Morskiej. Poduszkowiec i ekranoplan (Światła)

niedziela, 15 listopada 2020
Nawigacja morska

Zapraszamy do oglądania! I słowo od autora: To kolejny poradnik z serii MPDM czyli Międzynarodowe Prawo Drogi Morskiej, dziś poduszkowiec i ekranoplan. Jesli materiały są pomocne to proszę o subskrybcje i łapkę w górę. To nic Państwa nie kosztuje, a jest to dla mnie znak, że nie robię tego tylko dla siebie. Następny poradnik pojawi się gdy kanał osiągnie magiczne 1000 subskrybcji. Wierzę, że uda się to w bardzo szybkim tempie.Tak jak obiecałem chcę wydać serię poradników, które będę dodawał sukcesywnie ale muszą mi Państwo pomóc klikając i zachęcając mnie do pracy poprzez subskrybcje. Ahoj!

 

Tagi: nawigacja morska, poduszkowiec, ekranoplan
TYP: a3
0 1
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 February

Zmarł kapitan Zdzisław Paska, jeden z najbardziej doświadczonych polskich kapitanów jachtowych XX wieku, wspaniały żeglarz i wychowawca młodzieży, wieloletni kapitan i opiekun jachtu „Magnolia”.
niedziela, 5 lutego 2017
Przylądek Horn opłynął s/y "Otago" pod dowództem Kpt. Zdzisława Pieńkawy; Przylądek Horn opłynął s/y "Copernicus" pod dowództem Kapitana Zygfryda Perlickiego.
wtorek, 5 lutego 1974
Bernard Moitessier na "Joshua" mija Przylądek Horn podczas The Golden Globe.
środa, 5 lutego 1969
W Sartanie w Rosji urodził się Stefan Gorazdowski. Jednen z pierwszych kapitanów polskiej floty handlowej, autor podręczników z nawigacji.
niedziela, 5 lutego 1911