TYP: a1

Czytasz nas... a może chcesz pisać?

środa, 15 maja 2024

Znacie ciekawe historie? Jesteście na bieżąco z morskimi tematami? Jeśli tak – to być może mamy dla Was ciekawą propozycję; planujemy poszerzyć grono współpracowników i dlatego szukamy odpowiednich ludzi. No i teraz pytanie za 100 punktów: co to znaczy „odpowiednich”?

Kogo szukamy?

Ludzi, którzy znają się na tematach wodniackich, żeglarskich, morskich, pirackich… wiecie, o co chodzi. Ludzi, którzy lubią innych ludzi i mają dobre chęci. Adres zamieszkania, wiek, preferencje dotyczące wyższości zupy pomidorowej nad rosołem – zupełnie nas nie obchodzą.

Nie zapytamy Was o CV, wykształcenie kierunkowe ani numer buta. Portfolio będzie bardzo mile widziane – ale nie jest konieczne. Jeśli nie macie się jeszcze czym pochwalić, wystarczy, że napiszecie dla nas tekst, żeby spróbować, czy będzie nam wszystkim po drodze.

Nie znam się, ale szybko się uczę

Jeśli zaliczacie się do tej kategorii, też możecie się zgłosić – ale najpierw zastanówcie się: jak szybko? Czy ogarnięcie, do czego służy lugrotrawler i dlaczego przy fordewindzie lepiej jest halsować i płynąć baksztagami, zajmie Wam kilka minut, czy może kilka dni? W obu przypadkach możecie spróbować swoich sił – ale w tym drugim Wasza praca będzie bardzo mozolna. Nie wiemy, czy na pewno tego chcecie.

Jak się zgłosić?

Bardzo łatwo: po prostu napiszcie do nas. Czekamy na Was pod adresem redakcja@tawernaskipperow.pl

 

 

                                                                                         

Tagi: praca, tawerna, propozycja, załoga
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 25 June