TYP: a1

Wygraj podwójny bilet na V Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem"

wtorek, 14 października 2014
Redakcja
Festiwal Morza nad KanałemOrganizatorzy zapraszają na Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem", który odbędzie się w Gliwicach już po raz piąty. Tradycyjnej muzyki morza, piosenki żeglarskiej i folku będzie można posłuchać w dniach od 24 do 26 października.

Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym nagrodą jest podwójny bilet na koncert główny Festiwalu - sobota 17:30 w CKS Mrowisko. Otrzyma go pierwsza osoba, która na adres info@tawernaskipperow.pl wyśle poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe brzmi: Kiedy po raz pierwszy na festiwalu pojawił się gość z zagranicy?

Fundatorem biletów są Stowarzyszenie GTW, Fundacja FOLK24 i zespół Sąsiedzi.Odpowiedź: 2012 rok, Pat Sheridan z Irlandii. Gratulujemy zwycięzcy!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972