TYP: a1

Wiatr i Woda 2011 - dzień czwarty

niedziela, 6 marca 2011
Weronika Morys
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Zakończyły się też 23. targi rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011. W tym roku w targach wzięła udział rekordowa liczba wystawców - razem z uczestnikami imprezy w sekcji wędkarskiej na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI zaprezentowało się około 450 firm.

Na tegorocznych targach można było zobaczyć 130 jachtów, z czego 10% to premiery, zarówno polskie, jak i światowe. Bogata była również oferta firm produkujących silniki. Goście targów mogli podziwiać także najnowsze modele skuterów wodnych czy barek turystycznych. Chętni mieli możliwość uczestniczyć w licznych spotkaniach, prelekcjach, pokazach (m.in. ratownictwa) czy warsztatach - takich jak dzisiejsze warsztaty nawigacji klasycznej i elektronicznej. W programie nie zabrakło regat ani zawodów sportowych. A zatem - każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Do zobaczenia za rok!

Targi Targi
Targi
Targi
Targi Targi
Targi Targi

Patronat medialny nad targami rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011 objęła redakcja Tawerny Skipperów.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 August

Z Międzyzdrojów startuje I edycja regat Catamaran Amber Cup
sobota, 5 sierpnia 2000
Wojciech Biały, Jerzy Tarasiewicz, Ewa Chudyk i Ewa Mykita na statkowej szalupie "Rozumek" w Rijece rozpoczęli rejs z zamiarem opłynięcia Ziemi. Ze zmieniającą się załogą "Rozumek" odbył rejs na trasie Baleary, Giblartar, Casablancę, Las Palmas, Dakar, Mo
sobota, 5 sierpnia 1967
Zakończyła się 16. edycja Pucharu Ameryki; w finale regat amerykański "Ranger" pokonał brytyjskiego "Endeavoura II"
czwartek, 5 sierpnia 1937
Na "Sea Serpent" zakończył rejs z Bostonu do Coverack (Lizard) J.W.Lawlor
środa, 5 sierpnia 1891