TYP: a1

„Shantoclip” - trwa przyjmowanie zgłoszeń

czwartek, 2 lutego 2012
Redakcja
Jeszcze tylko do 10 lutego można zgłaszać swoje videoclipy szantowe do I Konkursu “Shantoclip”, organizowanego przy Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej ”Shanties”. Organizatorami konkursu są Krakowska Fundacja "HALS" oraz Tawerna Skipperów.

“Shantoclip” to impreza towarzysząca Festiwalowi "Shanties", służąca prezentacji materiałów filmowym, których treść związana jest z szeroko pojętą piosenką żeglarską. W ramach Konkursu Jury uhonoruje trzech autorów, natomiast Internauci, głosując na stronie shantoclip.com, przyznają Nagrodę Publiczności. Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w trakcie koncertu finałowego Festiwalu „Shanties 2012”.

Więcej informacji: www.shantoclip.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 October

Na wodach Zatoki Biskajskiej uległ wypadkowi jacht "Iwona Pieńkawa", i w jego następstwie, w wyniku ewidentnych błędów w sztuce żeglarskiej został opuszczony przez załogę, którą uratowały będące w pobliżu statki.
poniedziałek, 18 października 1976
Urodziła się Isabelle Autissier; swoją przygodę z morzem rozpoczęła od staków rybackich, później ucząc w szkole rybołówstwa, zajęła się żeglarstwem, samotnie przepływając Atlantyk, uczestniczyła w regatach Mini-Transat, w okołoziemskich regatach BOC, Arou
czwartek, 18 października 1956