TYP: a1

Rejs Boating Rally 2014: Gdańsk - Kaliningrad - Kłajpeda

środa, 7 maja 2014
Informacja prasowa | Adrian Spyra
Związek Miast i Gmin Morskich, współpracując z partnerami z Polski, Litwy oraz Niemiec w ramach "Projektu MARRIAGE - better marina management, harbour network consolidation and water tourism marketing in the southern Baltic rim", organizuje wspólny rejs około 20-30 jachtów z Gdańska przez Królewiec do Kłajpedy, tzw. "Boating Rally".

Spotykając się na Baltic Sail Gdańsk w dniach 3-6 lipca br. uczestnicy będą mieli okazję popłynąć do Królewca, a następnie do Kłajpedy, aby zapoznać się z urokami tych portów. Organizatorzy zapewniają pomoc w załatwieniu formalności wizowych, niezbędnych do zawinięcia do portów rosyjskich oraz pokrywają koszty pobytu w portach i udziału w imprezach towarzyszących.

W celu zgłoszenia oraz uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt na adres: rafal@galinski.eu lub +48 501020248.

W kwestii uzyskania wizy rosyjskiej, poniżej zamieszczamy link, z którym należy się zapoznać: http://gdansk.rusemb.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=232&Itemid=131&lang=pl

Aby wystawić zaproszenie niezbędne do otrzymania wizy, potrzebujemy skan paszportu, adres zamieszkania, informację o miejscu pracy/zatrudnienia. Zaproszenie zostanie wysłane bezpośrednio do konsulatu Rosji, w którym będzie trzeba złożyć dokumenty oraz odebrać wizę (niestety potrzebne będzie dwukrotne stawienie się w konsulacie).

>> Program Boating Rally <<
>> Formularz zgłoszeniowy <<
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 10 June

S/y "Śmiały" z Kpt. Andrzejem Rościszewskim opuścił Świnoujście w rejsie do północnego Hornu.
środa, 10 czerwca 1970
Założono Krakowski Yacht Club, jeden z najprężniej działających w latach sześćdziesiątych i dzisiaj klub studencki w Krakowie.
poniedziałek, 10 czerwca 1963
Na Tamizie rozegrany zostaje pierwszy wyścig wioślarskich ósemek pomiędzy reprezentacją Oxford i Cambridge. Zwycięża osada z Oxfordu.
środa, 10 czerwca 1829