TYP: a1

Przedsprzedaż KARNETÓW na Festiwal OCEANY MARZEŃ

czwartek, 2 lutego 2012
Informacja prasowa
Rozpoczęła się przedsprzedaż KARNETÓW na Festiwal OCEANY MARZEŃ. Tylko do 20 lutego można nabyć jeden z 200 karnetów w wyjątkowej cenie - 50 zł. Aby tego dokonać, należy wysłać e-mail na adres bilety@oceanmarze.org.pl i dokonać rezerwacji karnetu. Dochód z Festiwalu jest przeznaczony na organizację rejsów i szkoleń żeglarskich dla dzieci i młodzieży z Rodzinnych Domów Dziecka. Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 marca 2012 roku.

Jak zapewnia organizator, Fundacja Ocean Marzeń, festiwal to nie tylko dobre koncerty dla dużych, ale i małych. To weekend dla całej rodziny. Zapraszamy!

Więcej informacji: www.facebook.com/FestiwalOceanyMarzen


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 June

Na "Tawny Pipit" jako wtedy najstarszy żeglarz (75 lat) wyruszył w samotny rejs z New Jersey do Europy Stefan Szwarnowski. Rejs zakończył w Kornwalii (13.08) wejściem na skały Sandy Mouth koło Bude w Kornwalii.
piątek, 2 czerwca 1989
Opuściło Świnoujście "Roztocze" z Kpt. Kazimierzem Goebelem wychodząc w rejs dookoła Islandii.
środa, 2 czerwca 1976
W Gdyni kończy się rejs "Daru Pomorza" wokół Przylądka Horn. Było to pierwsze polskie przejście Hornu.
środa, 2 czerwca 1937
Konstanty Maciejewicz wstępuje do Morskiego Korpusu Kadetów w Petersburgu.
niedziela, 2 czerwca 1907
Za zgodą władz cesarskich powołane zostało Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie; WTW miało na celu "zachęcenie ludności miejskiej do jazdy na łodziach wiosłowych i żaglowych". Dla potrzeb żeglarzy sprowadzono z Gdańska gaflowy kuter mieczowy "Boruta" o pow
czwartek, 2 czerwca 1881