TYP: a1

BALTEXPO 2013

poniedziałek, 2 września 2013
Informacja prasowa
W dniach 3 - 5 września 2013 odbędą się 17. Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO, na których polscy i zagraniczni przedstawiciele środowisk związanych z gospodarką morską będą prezentowali swoje produkty, technologie, usługi, rozwiązania, osiągnięcia, potencjał oraz plany rozwojowe. BALTEXPO stanowić będzie platformę współpracy i kooperacji. Targi BALTEXPO to także program konferencji i debat, których tematyka stanowi rozwinięcie zagadnień prezentowanych na targach.

Po raz pierwszy na BALTEXPO odbędzie się dwudniowe Polsko-Norweskie Forum Gospodarki Morskiej, z udziałem przedstawicieli administracji rządowej, samorządowej, liderów przemysłu morskiego, środowisk naukowych i gospodarczych oraz kooperantów rynku. 3 i 4 września 2013 r. Ponadto odbędą się konferencje „Rynek Offhore w Polsce”, „Aktualna sytuacja i perspektywy rozwoju polskiego przemysłu stoczniowego w Polsce - źródła jego finansowania”, „Perspektywy rozwoju portów morskich w europie a rozwój portów w Polsce”, „Bezpieczeństwo wybrzeża portów i żeglugi”, „Technologie sprzyjające rozwojowi żeglugi przyjaznej środowisku” oraz warsztaty „Nowoczesny marketing B2B w gospodarce morskiej - światowe trendy a uwarunkowania” i Walne zgromadzenie Związku Pracodawców Forum Okrętowe.

W targach wezmą udział przedstawiciele z Polski i zagranicy m.in.: Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Korei Płd., Litwy, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA.

Po raz pierwszy targi odbędą się w Centrum Kongresowo Wystawienniczym AMBEREXPO Gdańsk ul. Żaglowa 11. Głównym Partnerem BALTEXPO są Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Więcej informacji: www.baltexpo.ztw.pl
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 February

W czasie pełnienia obowiązków służbowych zmarł Adrzej Benesz, od 1973 r. prezes PZŻ.
czwartek, 26 lutego 1976
S/y "Euros" z Kpt. Aleksandrem Kaszowskim okrążył Przylądek Horn jako drugi, po "Polonezie" polski jacht.
poniedziałek, 26 lutego 1973