TYP: a1

Stabilność i pewny krok na śliskim pokładzie

środa, 4 czerwca 2014
Informacja prasowa
Najbardziej ekscytujące dni na żaglach to te, gdy porządnie wieje wiatr i fale są wysokie. Wówczas jeszcze ważniejsza jest stabilność i pewny krok na śliskim pokładzie.Buty żeglarskie Helly Hansen Hydropower 4 zostały zaprojektowane z myślą o takich sytuacjach. Ich podeszwa dzięki technologii Helly Grip doskonale przylega nawet do mokrego pokładu dzięki czemu eliminuje ryzyko poślizgu. Obuwie wykonane jest z przewiewnej i elastycznej siatki z wbudowanymi elementami, które chronią stopy przed urazami w kontakcie z twardymi elementami wyposażenia lub kamieniami. Hydropower 4 wyposażone są w wyjmowaną profilowaną wkładkę Eva, która błyskawicznie schnie i ma właściwości antybakteryjne. Dzięki takiej konstrukcji Hydropower 4 to jedne z najwygodniejszych i najbardziej niezawodnych butów żeglarskich.

Cena detaliczna: 439 zł

Kolekcja Helly Hansen dostępna jest w najlepszych sklepach z odzieżą żeglarską oraz na www.hellyhansen.com.


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 June

Grant Dalton na "NZ Endeavour" wygrywa w Southampton 6 edycję Whitbread Race.
piątek, 3 czerwca 1994
Na Atlantyku podczas regat Operation Sail tonie żaglowiec "Marques".
niedziela, 3 czerwca 1984
Z Gdyni w rejs na Islandię wyruszył s/y "Opal" pod dowództwem Kpt. Andrzeja Rościszewskiego; jacht powrócił do Świnoujścia 17 lipca po przebyciu 3558 Mm.
poniedziałek, 3 czerwca 1968
Wodowanie "Columbii", pierwszego jachtu klasy 12-metrowej, który zdobył Puchar Ameryki.
wtorek, 3 czerwca 1958
Urodził się Marek Szurawski, najwiekszy polski szantymen, dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor artykułów prasowych i książki o szantach i szantymenach.
czwartek, 3 czerwca 1948
Z Wysp Kanaryjskich wyruszył w podróż na kajaku Franz Romer; dotarł do Antyli po 88 dniach spedzonych na morzu. Zaginął na morzu w próbie przejścia następnego etapu z Antyli do Nowego Jorku.
niedziela, 3 czerwca 1928