TYP: a1

PPJK - Strona internetowa w nowej odsłonie

wtorek, 12 lipca 2011
Jacek Olubiński
Puchar Polski Jachtów Kabinowych doczekał się nowej witryny w sieci. W teraźniejszej odsłonie strona zawiera szereg nowych i przydatnych mechanizmów, które zachęcają do jej przeglądania zdecydowanie odbiegając od swojej poprzedniej wersji.

Oprócz widocznych zmian wizualnych, każdy z zawodników po zalogowaniu może zarządzać swoim profilem w dziale załogi, dodawać komentarze do artykułów, galerii czy też w prosty sposób podzielić się przeglądaną zawartością na Facebooku. Został również poprawiony moduł forum, od strony wizualnej oraz bezpieczeństwa. Miejmy nadzieję, że to jeszcze bardziej zachęci żeglarzy, internautów, obecnych i przyszłych zawodników PPJK do dzielenia się swoimi opiniami, i bardziej aktywnego uczestnictwa w cyklu PPJK. Strona niezmiennie znajduje się pod adres www.ppjk.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 January

Rozpoczął się w Krakowie X Festiwal Piosenki Żeglarskiej Shanties 91; Grand Prix tego festiwalu zdobył zespół "Stare Dzwony".
poniedziałek, 21 stycznia 1991
Urodził się Tadeusz Adamowicz (zmarł w marcu 1980 r.) - instruktor Ośrodka Szkolenia Morskiego w Jastarni i Centralnego Ośrodka Żeglarskiego PZŻ w Trzebierzy. Autor znanej książeczki pt. "Komendy Żeglarskie".
sobota, 21 stycznia 1922