TYP: a1

Sprawa A.N.A. Charter - kolejne odroczenie

wtorek, 17 września 2013
MZ

Tytuł mówi za siebie. Po raz kolejny rozprawa została przeniesiona na inny termin. Sąd wyznaczył datę 1 października 2013 roku, wtedy to mają zostać przesłuchani kolejni świadkowie.


Ponieważ dotychczasowe wezwania do tych osób nie dotarły lub nie zostały odebrane w sposób należyty, tym razem wręczone zostaną przez Policję. Natomiast powodem zmiany terminu tej rozprawy był stan zdrowia oskarżonego Piotra W. Oświadczył, że jest chory na grypę, zwolnienie lekarskie – dotyczące jednak nie tej choroby - złożył jako usprawiedliwienie swej nieobecności w innym procesie, jednocześnie dodał, że wobec faktu kilku procesów jakie przeciw niemu się toczą nie pamięta sygnatury owej sprawy.


Sędzia po odpytaniu prokuratora i obrońców drugiego z oskarżonych zadecydował o wyznaczeniu nowej daty, właśnie na 1 października. Jednocześnie nakazał oskarżonemu dostarczenie w ciągu siedmiu dni zwolnienia lekarskiego. Ten stwierdził, że w takim razie, mając w perspektywie kilkugodzinne oczekiwanie na przyjęcie przez lekarza i późniejszą wędrówkę do lekarza sądowego, woli aby rozprawa trwała. Sąd jednak podtrzymał swa wcześniejszą decyzję. Zatem następna relacja z procesu najpewniej 1 października.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972