KONKURS: ...a właśnie, że będę żeglarzem!

czwartek, 9 lipca 2015
Redakcja
Zapraszamy do udziału w konkursie. Rozwiąż prawidłowo żeglarski test i zdobądź specjalne wydanie książki "...a właśnie, że będę żeglarzem!" z indywidualną dedykacją wydrukowaną w środku.Jeżeli jesteś Rodzicem, Nauczycielem lub Przyjacielem Początkującego Żeglarza, jeśli dzięki Tobie odkrywa magiczny świat yachtingu i żeglarską pasję, podaruj mu unikalny poradnik - książkę Tomka Jakubowskiego pt. "...a właśnie, że będę żeglarzem!" ze specjalną, zredagowaną przez Ciebie (drukowaną) dedykacją. Więcej informacji na temat indywidualnych dedykacji znajdziecie tutaj - http://www.sail24.info/books/dedykacja.php

"...a właśnie, że będę żeglarzem!" to doskonała pomoc edukacyjna w pierwszej fazie zainteresowania żeglarstwem. Niezwykle przystępna, lekka i pełna humoru formuła poradnika ułatwi adeptowi przyjęcie podstawowej i niezbędnej wiedzy, a oryginalny, imienny wpis uczyni zeń cenną pamiątkę!

Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać prawidłowo żeglarski test - dostępny tutaj http://sail24.info/books/download/prostetesty.pdf, a następnie przesłać go do nas (w formie skanu lub zrzutu ekranu z zaznaczonymi odpowiedziami) na adres info@tawernaskipperow.pl.

Do rozdania mamy 10 książek. Trafią one do osób, które odpowiedzą prawidłowo jako pierwsze. W mailu, wraz z rozwiązanym testem, prosimy podać adres wysyłki nagrody oraz treść dedykacji, którą chcielibyście zobaczyć w Waszej książce "...a właśnie, że będę żeglarzem!".

Sponsorem nagród jest wydawca książki - Digital Print Studio.

Recenzję "...a właśnie, że będę żeglarzem!" możecie znaleźć tutaj.Rozwiązanie konkursu

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie! Wybraliśmy 13 szczęśliwców, którzy najlepiej rozwiązali test. Gratulujemy :)

Poprawne odpowiedzi można przeczytać tutaj: klucz 1, klucz 2.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 June

Wystartował ze Świnoujścia s/y "Asterias" pod dowództwem Kapitana Aleksandra Lipińskiego w rejs dookoła świata na trasie Świnoujście, Bermudy, Kanał Panamski, Tahiti, Australia, Mauritius, Kapsztad, Świnoujście.
wtorek, 29 czerwca 1976
W kolejnych regatach Bermudy-Europa z metą w hiszpańskim porcie Bayona wziął udział "Dar Szczecina" z Kapitanem Jerzym Kraszewskim.
czwartek, 29 czerwca 1972
Z Helu wyruszył s/y "Freya" z Kpt. Dariuszem Boguckim; żeglarze dotarli do portu Godthab na Grenlandii i powrócili do kraju 19 września.
niedziela, 29 czerwca 1969
Wyruszył w pierwszy rejs 300-tonowy flagowy statek szkolny ZHP "Zawisza Czarny" pod Kapitanem Mariuszem Zaruskim; trasa wiodła z Gdyni do Kopenhagi, Londynu, Antwerpii, Amsterdamu i z powrotem do Gdyni.
sobota, 29 czerwca 1935
W Greenock wodowany został herbaciany kliper "Ariel", m.in. uczestnik regat kliprów w 1866 r., w których startowały trzy najsłynniejsze klipry "Teaping", "Ariel", "Serica"; trasę z Fu-czou do Londynu pokonały w 99 dni; zwyciężył "Teaping" z przewagą 12 mi
czwartek, 29 czerwca 1865