TYP: a1

Targi Boatex 2015 - konkurs

poniedziałek, 2 lutego 2015
Informacja prasowa
Już 6 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zagoszczą targi Boatex, podczas których będzie można nie tylko zapoznać się z ekspozycją wystawców, ale również wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących.

Otrzymaliśmy od organizatorów tego wydarzenia bilety dla naszych użytkowników. Pierwsze 10 osób, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie konkursowe, otrzyma od nas po 2 elektroniczne bilety na targi Boatex.

Pytanie konkursowe brzmi: jakie imprezy, poza targami Boatex, będą się odbywać w tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich? Odpowiedzi należy przesyłać na adres info@tawernaskipperow.pl. Rozwiązanie konkursu 3.02.2015 o godzinie 1500.Odpowiedź: w tym samym czasie odbędą się targi Rybomania oraz Knieje. Gratulujemy zwycięzcom!
Tagi: Boatex, konkurs
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 August

Do Gdańska wpłynęła "Antica" z Jerzym Wąsowiczem i Andrzejem Sochajem po 6. latach żeglugi po różnych morzach świata. Żeglarze przebyli około 60 000 Mm, odwiedzając porty 38 krajów na wszystkich kontynentach
niedziela, 3 sierpnia 1997
Rozpoczęła się pierwsza edycja Mazurskiej Operacji Żagiel
piątek, 3 sierpnia 1979
W Anglii zmarł Joseph Conrad (Józef Korzeniowski), nasłynniejszy pisarz marynista
niedziela, 3 sierpnia 1924
W Kadyksie rozpoczął rejs Krzysztof Kolumb na czele eskadry trzech statków ("Santa Maria", "Nina", "Pinta") zakończony odkryciem nowego lądu; po trzech miesiącach żeglarze dotarli na Bahamy, w przekonaniu, że dotarli do Indii Zachodnich
sobota, 3 sierpnia 1492