TYP: a1

Startuje Forum Nauczycieli Żeglarstwa!

poniedziałek, 22 września 2014
Informacja prasowa | Ewa Górska
Już w najbliższą środę - 24 września rozpocznie działalność Forum Nauczycieli Żeglarstwa. Inauguracja połączona będzie z wodowaniem książki Bogdana Olszewskiego „Sztuka nauczania żeglarstwa”. Uroczystość odbędzie się o godz. 16 w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego przy al. Jana Pawła II 11 w Gdyni. Będzie miała charakter otwarty. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych!

Forum nauczycieli żeglarstwa

Forum Nauczycieli Żeglarstwa to odpowiedź Pomorskiego Związku Żeglarskiego na głosy płynące ze środowisk instruktorów i nauczycieli żeglarstwa z całej Polski. Ma być miejscem wymiany podglądów i doświadczeń z zakresu metodyki żeglarstwa. W ramach Forum odbywać się będą comiesięczne spotkania, na których przedyskutowane zostaną najbardziej palące kwestie związane z nauczaniem żeglarstwa. Udział w nich brać mogą wszyscy chętni. Wstęp wolny.

Opiekę merytoryczną nad Forum sprawuje Rada Programowa, w skład której weszli wybitni znawcy tematyki żeglarskiej i instruktorskiej, kapitanowie, instruktorzy i egzaminatorzy. Wśród nich znaleźli się m. in. Jacek Czajewski, Leopold Naskręt i Wacław Petryński. Radzie przewodniczy Bogdan Olszewski, jeden z najbardziej zasłużonych polskich nauczycieli żeglarstwa. Inauguracja działalności Forum Nauczycieli Żeglarstwa połączona zostanie z wodowaniem jego najnowszej książki „Sztuka nauczania żeglarstwa”.

Więcej na stronie: www.fnz.pozz.org.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 30 November

Kpt. Katarzyna Mazurek została pierwszą kobietą na stanowisku dowódcy okrętu wojennego polskiej marynarki wojennej. Kpt. Mazurek została dowódcą ORP Lublin.
środa, 30 listopada 2016
Zmarł Juliusz Sieradzki (ur. 1912 r.), już w latach trzydziestych projektant małych jachtów mieczowych z ożaglowaniem 5, 10, 12 m2, na których wygrywał niemal wszystkie regaty. M. in. zaprojektował popularną Omegę.
wtorek, 30 listopada 1999