TYP: a1

Startuje Forum Nauczycieli Żeglarstwa!

poniedziałek, 22 września 2014
Informacja prasowa | Ewa Górska
Już w najbliższą środę - 24 września rozpocznie działalność Forum Nauczycieli Żeglarstwa. Inauguracja połączona będzie z wodowaniem książki Bogdana Olszewskiego „Sztuka nauczania żeglarstwa”. Uroczystość odbędzie się o godz. 16 w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego przy al. Jana Pawła II 11 w Gdyni. Będzie miała charakter otwarty. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych!

Forum nauczycieli żeglarstwa

Forum Nauczycieli Żeglarstwa to odpowiedź Pomorskiego Związku Żeglarskiego na głosy płynące ze środowisk instruktorów i nauczycieli żeglarstwa z całej Polski. Ma być miejscem wymiany podglądów i doświadczeń z zakresu metodyki żeglarstwa. W ramach Forum odbywać się będą comiesięczne spotkania, na których przedyskutowane zostaną najbardziej palące kwestie związane z nauczaniem żeglarstwa. Udział w nich brać mogą wszyscy chętni. Wstęp wolny.

Opiekę merytoryczną nad Forum sprawuje Rada Programowa, w skład której weszli wybitni znawcy tematyki żeglarskiej i instruktorskiej, kapitanowie, instruktorzy i egzaminatorzy. Wśród nich znaleźli się m. in. Jacek Czajewski, Leopold Naskręt i Wacław Petryński. Radzie przewodniczy Bogdan Olszewski, jeden z najbardziej zasłużonych polskich nauczycieli żeglarstwa. Inauguracja działalności Forum Nauczycieli Żeglarstwa połączona zostanie z wodowaniem jego najnowszej książki „Sztuka nauczania żeglarstwa”.

Więcej na stronie: www.fnz.pozz.org.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 September

Jarosław Kaczorowski na "Allianz PL" uzyskuje kwalifikacje do regat Mini Transat.
wtorek, 26 września 2006
Urodził się Wojciech Kaliski, znany polski żeglarz morski, kapitan katamarana "Almatur II" i trimarana "Insgraf".
środa, 26 września 1956
Do Plymouth, po ponad dwuletniej podróży powraca "Golden Hind" (portugalski statek o nazwie "Pelikan", przebudowany w Plymouth i wcielony do floty Royal Navy), okręt Sir Francisa Drake'a.
poniedziałek, 26 września 1580