TYP: a1

Polski Związek Żeglarski gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

wtorek, 8 stycznia 2013
Informacja prasowa
Dwa brązowe medale Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 zawodników reprezentujących PZŻ – Zofii Noceti-Klepackiej i Przemysława Miarczyńskiego były wielką nagrodą dla całego środowiska żeglarskiego. Jednak poza ogromnym wyróżnieniem jest to również mobilizacja i obligacja do dalszej ciężkiej pracy nie tylko zawodników, ale i samego Związku.

Rozwój naszej dyscypliny to podstawowe zadanie całego środowiska. Są jednak rzeczy poza sportowe, które również należy wspierać. Najlepszą drogę pokazała nam Zofia Noceti-Klepacka pomagając chorej na mukowiscydozę małej Zuzi. Dlatego też, Polski Związek Żeglarski postanowił przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wesprzeć Jurka Owsiaka i jego Fundację w celu pomocy najmłodszym i najstarszym.

Przekazujemy do licytacji dwie niezwykłe pamiątki z Igrzysk w Londynie. Koszulki startowe Zofii Noceti-Klepackiej i Przemysława Miarczyńskiego, w których zdobywali swoje medale. Dodatkowo oba trykoty zostały podpisane przez wszystkich członków Kadry Olimpijskiej w żeglarstwie. Dołączyliśmy również zdjęcia Zosi, Przemka i całej Reprezentacji.

Pamiątki można licytować do 17 stycznia na stronach aukcyjnych WOŚP:

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-medalistki-olimpijskiej-zofii-klepackiej-i732177

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-medalisty-olimp-przemka-miarczynskiego-i732193


Od uczestnika licytacji wymagane jest zarejestrowanie się na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/ i następnie odszukanie aukcji za pomocą wyszukiwarki – należy wpisać „koszulka medalistki olimpijskiej Zofii Klepackiej” lub “koszulka medalisty olimp Przemka Miarczyńskiego”. Po zakończeniu licytacji zwycięzcy otrzymają informacje o tym, jak i ile zapłacić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w jaki sposób dostarczona zostanie pamiątka.

Serdecznie zapraszamy do licytacji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 May

Odbył się chrzest s/y "Roztocze".
czwartek, 29 maja 1969
Urodził się Roman Paszke, kapitan jachtowy, członek kilku klubów na wybrzeżu oraz Royal Yachting Ocean Racing Club w Londynie, uczestnik pamiętnych ragat Admiral's Cup (1979 r., w których 15 żeglarzy straciło życie), czterokrotny Mistrz Polski w klasach m
wtorek, 29 maja 1951
Urodził się Leonid Teliga, kapitan "Opty" w samotnym rejsie dookoła świata.
wtorek, 29 maja 1917