TYP: a1

Perth 2011: udany dzień dla polskich zawodników

wtorek, 13 grudnia 2011
Piotr Myszka
Piotr Myszka. Fot. Paul Kane Perth 2011
Dzisiejszy dzień w Perth okazał się udany dla naszych zawodników. W klasie Star Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki zajęli kolejno pierwsze i trzecie miejsce, a w ogólnej klasyfikacji zajmują drugą pozycję. W klasie RS:X Przemek Miarczyński raz wygrał i raz był czwarty, a Piotr Myszka zajął odpowiednio czwarte i trzecie miejsce. Polscy deskarze w punktacji generalnej zajmują również medalowe pozycje.


W klasie Laser najlepsze wyniki ma Karol Porożyński, który był dzisiaj 13 i 5, jednak zepchnęło go to z trzeciej pozycji na dziewiątą. W klasie 49er załoga Marcin Czajkowski - Jacek Piasecki zajmuje po 6 wyścigach 23 pozycję. Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar po czterech wyścigach zajmują 37 miejsce w klasie 470.

Wszystkie wyniki na stronie: www.perth2011.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 6 December

Zginął z rąk amazońskich piratów sir Peter Blake, niezwykły żeglarz, podróżnik i ekolog. Był jednym żeglarzem, który brał udział w pierwszych pięciu edycjach regat Whitbread (w latach 1989-1990 na jachcie "Steinlager" zwyciężył we wszystkich sześciu etapa
czwartek, 6 grudnia 2001
Krzysztof Kolumb podczas swej pierwszej ekspedycji odkrył Haiti; dwa tygodnie później "Santa Maria" weszła na mieliznę i statek uznano za stracony.
piątek, 6 grudnia 1492