TYP: a1

II Regaty o Puchar Rektora UM Wrocław

wtorek, 28 lipca 2015
Informacja prasowa
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Rektora UM Wrocław 2015 to II edycja projektu organizowana przez członków Klubu Żeglarskiego Perła działającego przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.W roku poprzednim wydarzenie odniosło bardzo duży sukces. Uczestnicy mieli możliwość nauki żeglarstwa, integracji oraz wspaniałej sportowej rywalizacji. Tegoroczna impreza ma dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców i pozostawić po sobie pozytywne echo jednej z najlepszych studenckich imprez. Nie zabraknie wielu atrakcji, między innymi szantowego koncertu organizowanego specjalnie dla uczestników imprezy.

W tym roku regaty będą odbywać się na jednostkach Antila 27, na wodach jeziora Niegocin. Jachty od 15 do 22 sierpnia będą nieustannie przemierzać wody mazurskich jezior.

Organizatorzy, którzy podjęli się niewątpliwie trudnego wyzwania jakim jest organizacja regatowego projektu na skalę krajową to grupa przyjaciół z UM Wrocław. Zapewniają, że charakteryzuje ich bardzo duża kreatywnością oraz determinacja w tworzeniu takich projektów. Śmiało oświadczają, że motywuje ich do działania integracja, zabawa oraz przekonanie ludzi do żeglarstwa.

Więcej informacji: www.facebook.com/RoPRUMed
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 May

Odszedł na wieczną wachtę niezwykle zasłużony instruktor ZHP hm. Jan Sauer, bosman, oficer a od 1972 kapitan żaglowca s/y Zawisza Czarny
piątek, 8 maja 2020
W Cannes zwodowano katamaran "Club Med", który następnie pod dowództwem Granta Daltona wygrał regaty The Races.
poniedziałek, 8 maja 2000
Giovanni Soldini na "Fila" wygrywa 4 edycję regat Around Alone jako pierwszy nie Francuz.
piątek, 8 maja 1998