TYP: a1

PPJK - Strona internetowa w nowej odsłonie

wtorek, 12 lipca 2011
Jacek Olubiński
Puchar Polski Jachtów Kabinowych doczekał się nowej witryny w sieci. W teraźniejszej odsłonie strona zawiera szereg nowych i przydatnych mechanizmów, które zachęcają do jej przeglądania zdecydowanie odbiegając od swojej poprzedniej wersji.

Oprócz widocznych zmian wizualnych, każdy z zawodników po zalogowaniu może zarządzać swoim profilem w dziale załogi, dodawać komentarze do artykułów, galerii czy też w prosty sposób podzielić się przeglądaną zawartością na Facebooku. Został również poprawiony moduł forum, od strony wizualnej oraz bezpieczeństwa. Miejmy nadzieję, że to jeszcze bardziej zachęci żeglarzy, internautów, obecnych i przyszłych zawodników PPJK do dzielenia się swoimi opiniami, i bardziej aktywnego uczestnictwa w cyklu PPJK. Strona niezmiennie znajduje się pod adres www.ppjk.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 March

W Breście kończy się rejs "Sport Elec" z nowym rekordem żeglugi dookoła świata - 71 dni, 14 godzin, 22 minuty, 8 sekund.
sobota, 8 marca 1997
Opłynęła przylądek Horn s/y "Gedania" pod dowództwem Kapitana Dariusza Boguckiego.
poniedziałek, 8 marca 1976
Dyrektor Państwowego Urzędu Wychowania Fizycznego i Przysposobienia Wojskowego zatwierdził opracowany i wydany przez PZŻ regulamin stopni żeglarskich jako obowiązujący w organizacjach zrzeszonych w PZŻ; regulamin przewidywał możliwość nadawania 5 stopni ż
wtorek, 8 marca 1938