Odzież pełna żeglarskiej pasji

wtorek, 24 marca 2015
Redakcja | artykuł sponsorowany
Czujesz wiatr? Kochasz wodę? Żeglarstwo to Twoja pasja? Żyjesz nią na co dzień? Jeśli tak, to na pewno nie przejdziesz obojętnie obok kolekcji odzieży Sailing Machine.Marka Sailing Machine powstała z wielkiej pasji do żeglarstwa. To wyjątkowa lifestylowa marka odzieży stworzona z myślą o osobach kochających aktywnie spędzać czas nad wodą. Sailing Machine poszerzająca horyzonty w modzie żeglarskiej. Są to dynamiczne ubrania, wykonane ze szczególną starannością, pełne żeglarskiej pasji. Jak podkreślają projektanci tej odzieży, priorytetem jest wysoka jakość oferowanych produktów.W ofercie marki Sailing Machine znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, jak również akcesoria. Żeglarzy na pewno zainteresują kurtki wykonane z oddychającej tkaniny typu Soft Shell, wygodne bluzy, koszulki polo, czy modne t-shirty.Sailing Machine to także odzież dla najmłodszych. Firma przygotowała szeroki wybór barwnej odzieży skierowanej do dzieci na pokładzie, jak również do codziennego użycia. Od koszulek i sukienek aż po czapki.Odzież Sailing Machine można nabyć w internetowym sklepie www.sailingmachine.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży: Gdynia - ul. Przebendowskich 16, Poznań - ul. Matyi 1 oraz Mikołajki - Plac Wolności 8 (nowy oficjalny salon marki).Marka Sailing Machine, oprócz sprawdzonych wzorów ze swojej bogatej kolekcji, oferuje swoim klientom odzież na indywidualne zamówienie. Jest to wyjątkowa możliwość stworzenia spersonalizowanej kolekcji żeglarskiej. Zainteresowanych Sailing Machine zachęca do indywidualnego kontaktu.Ponadto, w sezonie 2015 Sailing Machine aktywnie wspiera Indygo Sailing Team startujący w Mistrzostwach Polski w klasie Delphia 24 One Design. Jacht w nowych barwach Indygo Sailing Team popłynie po najlepsze wyniki.Pełna oferta odzieży Sailing Machine dostępna jest na stronie www.sailingmachine.pl.
Zapraszamy również na oficjalny profil marki na Facebooku: www.facebook.pl/sailingmachine.

Tagi: sailing, machine, odzież, żeglarska
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 March

W Breście kończy się rejs "Sport Elec" z nowym rekordem żeglugi dookoła świata - 71 dni, 14 godzin, 22 minuty, 8 sekund.
sobota, 8 marca 1997
Opłynęła przylądek Horn s/y "Gedania" pod dowództwem Kapitana Dariusza Boguckiego.
poniedziałek, 8 marca 1976
Dyrektor Państwowego Urzędu Wychowania Fizycznego i Przysposobienia Wojskowego zatwierdził opracowany i wydany przez PZŻ regulamin stopni żeglarskich jako obowiązujący w organizacjach zrzeszonych w PZŻ; regulamin przewidywał możliwość nadawania 5 stopni ż
wtorek, 8 marca 1938