TYP: a1

Zakończenie drugiej edycji Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku

środa, 21 września 2011
Michał Piotrowski

źródło: www.gdansk.pl, Urząd Miejski w Gdańsku
.
Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz zaprasza do udziału w uroczystej gali zakończenia drugiej edycji Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku, która odbędzie się 27 września 2011 roku o godz. 13.00 w Gimnazjum Nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej przy ul. Żabi Kruk 5 w Gdańsku.


Podczas gali organizatorzy podsumują drugą edycję Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku i przedstawią plany na kolejny rok działań. Gośćmi uroczystości będą osoby zaangażowane w realizację Programu, laureaci pomorskiego konkursu ekologicznego „Bałtyk pod ochroną” oraz młodzież biorąca udział w rejsach. Uroczystość wzbogacą występy artystyczne przygotowane przez uczniów gimnazjum.

Michał Piotrowski
Biuro Prasowe
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 October

W Krakowie odbył się pierwszy festiwal pieśni żeglarskiej "Shanties"; organizatorem festiwalu był Młodzieżowy Klub Morski "Szkwał". Festiwalowy konkurs wygrał zespół Jerzego Pawełczyka - "Yogiego", głównego inicjatora imprezy.
piątek, 23 października 1981
Dr David Lewis na stalowym slupie "Ice Bird" wyruszył z Sidney w samotny rejs dookoła Antarktydy. Po awarii (wywrotce i złamaniu masztu i wielu innych uszkodzeniach jachtu) pod awaryjnym ożaglowaniem dotarł do amerykańskiej stacji polarnej Palmer. W nastę
poniedziałek, 23 października 1972