TYP: a1

Sunreef Yachts wizytówką Polskiego luksusu na Bliskim Wschodzie

wtorek, 8 maja 2012
Informacja prasowa
Po spotkaniu z Premierem Francji, François Fillon, w październiku ubiegłego roku, prezes stoczni Sunreef Yachts, Francis Lapp, został zaproszony do uczestnictwa w misji biznesowej towarzyszącej Premierowi Donaldowi Tuskowi podczas wizyty w Emiratach Arabskich i Królestwie Arabii Saudyjskiej w dniach 21-24 kwietnia 2012.

Ze względu na specyfikę biznesową regionu, Ministerstwo Gospodarki zdecydowało się na zaproszenie również kilku najważniejszych polskich firm działającej w segmencie luksusu, w tym stoczni Sunreef Yachts, która dumnie podpisuje swoje unikatowe kreacje jako MADE IN POLAND. Tym samym, stocznia została oficjalnie uznana jako jeden z najbardziej obiecujących luksusowych produktów w Polsce.

Prezes Lapp uczestniczył w spotkaniach z miejscowymi biznesmenami oraz wziął udział w oficjalnej konferencji Premiera Tuska, przy udziale przedstawicieli Izb Handlowych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej, mającej na celu omówienie wspólnej przyszłości biznesowej.

Uważam, że delegacja z Premierem Tuskiem była bardzo udanym wyjazdem, który pozwolił nam nawiązać nowe kontakty biznesowe zarówno w Polsce jak i na Bliskim Wschodzie, a tym samym wypromować markę i katamarany Sunreef Yachts pośród przedstawicieli polskiego, emirackiego i saudyjskiego biznesu, jak również wśród administracji rządowej. Będziemy teraz pracować nad rozwinięciem kluczowych znajomości i liczymy na dynamiczny postęp w pozyskiwaniu klientów na tamtejszym rynku, niezwykle chłonnym dla marek luksusowych,” podsumowuje Francis Lapp.Stocznia Sunreef Yachts została założona w Gdańsku w 2002 i do tej pory zwodowała już 60 luksusowych katamaranów na miarę, a dalszych 7 jednostek jest aktualnie w budowie. Firma zwiększyła zatrudnienie o 28% w ciągu ostatnich 4 miesięcy i zatrudnia obecnie 450 pracowników.

Więcej informacji: www.sunreef-yachts.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 12 April

Odbył się chrzest jachtu "Politechnika Śląska", którą później zmieniono na "Asterias"; powstał staraniem śląskich studentów kierowanych przez Andrzeja Kurzeję.
sobota, 12 kwietnia 1975
Z Gibraltaru na jachcie "Tethys" startuje w rejs przez Atlantyk Krzysztof Grabowski.
niedziela, 12 kwietnia 1959