TYP: a1

Firma Delphia Yachts kupiła Maxi Yachts International AB

wtorek, 17 kwietnia 2012
Informacja prasowa
W ciągu ostatnich kilku lat Stowarzyszenie Właścicieli Maxi Yachts dyskutowało na temat planów dotyczących przyszłości firmy Maxi. Czekano na oficjalną decyzję o dalszych losach marki i informację o ewentualnym nowym właścicielu.

Jest nam bardzo miło móc poinformować Państwa, że z dniem 16 kwietnia 2012 roku firma Delphia Yachts stała się nowym właścicielem brand’u Maxi Yachts.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu, najlepszym inżynierom, wieloletniemu doświadczeniu i pasji jaką wkładamy w budowanie jachtów, utrzymamy najwyższe standardy jakości i tym samym renomę marki Maxi Yachts.

Delphia Yachts jest jednym z największych środkowo-europejskich producentów jachtów żaglowych i motorowych. Eksport jachtów żaglowych i motorowych znajdujących się w portfolio firmy, których sprzedaż prowadzona jest głównie na rynkach Europy Zachodniej, stanowi obecnie około 90%.

W ciągu ostatnich kilku lat Delphia Yachts dynamicznie rozwija swoją świadomość marki jak również stale rozrastającą się sieć dealerską, która dziś rozciąga się poprzez Europę, USA, Rosję, Japonię i Australię.

Cieszymy się na możliwość rozwijania marki Maxi, gdyż widzimy w niej ogromny potencjał.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 28 March

Zmarł Mieczysław Pluciński, jeden z polskich konstruktorów jachtowych; najsłynniejszą z jego konstrukcji był jacht typu P-7.
poniedziałek, 28 marca 1983
Start z Las Palmas do rejsu dookoła świata Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz na s/y "Mazurek".
niedziela, 28 marca 1976
Urodził się Zbigniew Puchalski, sławny ze swych rejsów na s/y "Miranda" w regatach OSTAR 72 i rejsu dookoła świata.
wtorek, 28 marca 1933