TYP: a1

Christina na wysokich obrotach

czwartek, 30 listopada 2017
Informacja prasowa

Szybki, stabilny i luksusowy - Sunreef Supreme 68 Power Christina Too dołącza do floty jako najbardziej zaawansowana jednostka z linii Sunreef Supreme. To katamaran, który odznacza się idealnym połączeniem najnowszych technologii, designu i wysokich osiągów. 


Zbudowany na zlecenie żądnej morskich przygód afrykańskiej pary, jacht Christina Too oferuje właścicielom bezpieczną żeglugę, komfort oraz prędkość. Zasilana przez dwa silniki IPS Volvo 1050 (2 x 800 HP) i wyposażona w system dynamicznego pozycjonowania jednostka sprawia niesamowitą przyjemność w prowadzeniu i umożliwia łatwe manewrowanie w zatłoczonych marinach. Ulepszenia w postaci gruszek dziobowych oraz dynamiczna kontrola trymu pozwalają osiągnąć na morzu prędkość maksymalną ponad 25 węzłów przy zachowaniu pełnej stabilności. 


Noktowizja, 360-stopniowa termograficzna kamera, system tankowania pontonu wewnątrz garażu, komory zamrażalnicze o imponującej pojemności, zasilana z baterii klimatyzacja – bogate wyposażenie jednostki sprawia, że Christina Too dba o wygodę swoich właścicieli oraz gości od świtu do zmierzchu. Praktyczne rozwiązania techniczne i łatwość obsługi to tylko nieliczne z zalet katamaranu Christina Too, który zapewnia także luksusowe warunki do podróży i wypoczynku. Dziobowy taras przykryty jest dużą markizą, rozciągniętą nad całą strefą wypoczynkową, w której znajduje się jacuzzi oraz wygodne materace. Dwa dobrze wyposażone moduły barowe zainstalowano na przestronnym pokładzie słonecznym, na którym nie brak miejsca na wspólne posiłki i relaks na słońcu. 


Christina Too zakwateruje łącznie do ośmiorga gości, dzięki inteligentnemu projektowi wnętrz, w którym uwzględniono dwie główne sypialnie z obszernymi łazienkami oraz dwie wygodne kabiny gościnne. Szeroki pokład główny zawiera w pełni wyposażoną kuchnię oraz spersonalizowany salon, w którym kombinację szarych oraz kremowych barw zestawiono kontrastująco z kolorowymi meblami. Najwyższej jakości system nagłośnienia wraz z opuszczanym 55-calowym telewizorem zapewniają odpowiedni nastrój w pomieszczeniu o powierzchni 65 m². 

Sunreef Supreme 68 jest jedynym na świecie 68-stopowym katamaranem posiadającym garaż rufowy oraz ponad 300 m² przestrzeni mieszkalnej. Christina Too nie tylko świetnie wykorzystuje ten potencjał, ale za razem wyróżnia się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. 


SPECYFIKACJA:
Konstrukcja: kompozyt
Długość: 24.45 m/67.1 Ft
Szerokość: 10,51m/34,5FT
Silniki: 2 x VOLVO IPS 1050
Zbiorniki paliwa:7000l
Zbiorniki wody:1000l
Liczba gości:12
Powierzchnia mieszkalna:300m² / 3251ft²
Architektura okrętowa:Sunreef Yachts
Design: Sunreef Yachts

 

Tagi: jacht, katamaran, Sunreef
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 13 July

Wyruszył w okołoziemski rejs s/y "Asterias" ze zmieniającymi się załogami ze Śląskiego Yacht Clubu ZSP-PTTK, m.in. z opłynięciem Hornu (29.03.1988 r.).
poniedziałek, 13 lipca 1987
W Bridgetown na Barbados kończy się rejs tratwy "Ra II" Thora Heyerdahla (start 17 maja z Safi).
poniedziałek, 13 lipca 1970
W Gdyni podniesiono banderę na statku szkolnym "Dar Pomorza"; statek pływał pod polską banderą do 1981 r., a obecnie pełni funkcję statku muzeum.
niedziela, 13 lipca 1930