TYP: a1

Christina na wysokich obrotach

czwartek, 30 listopada 2017
Informacja prasowa

Szybki, stabilny i luksusowy - Sunreef Supreme 68 Power Christina Too dołącza do floty jako najbardziej zaawansowana jednostka z linii Sunreef Supreme. To katamaran, który odznacza się idealnym połączeniem najnowszych technologii, designu i wysokich osiągów. 


Zbudowany na zlecenie żądnej morskich przygód afrykańskiej pary, jacht Christina Too oferuje właścicielom bezpieczną żeglugę, komfort oraz prędkość. Zasilana przez dwa silniki IPS Volvo 1050 (2 x 800 HP) i wyposażona w system dynamicznego pozycjonowania jednostka sprawia niesamowitą przyjemność w prowadzeniu i umożliwia łatwe manewrowanie w zatłoczonych marinach. Ulepszenia w postaci gruszek dziobowych oraz dynamiczna kontrola trymu pozwalają osiągnąć na morzu prędkość maksymalną ponad 25 węzłów przy zachowaniu pełnej stabilności. 


Noktowizja, 360-stopniowa termograficzna kamera, system tankowania pontonu wewnątrz garażu, komory zamrażalnicze o imponującej pojemności, zasilana z baterii klimatyzacja – bogate wyposażenie jednostki sprawia, że Christina Too dba o wygodę swoich właścicieli oraz gości od świtu do zmierzchu. Praktyczne rozwiązania techniczne i łatwość obsługi to tylko nieliczne z zalet katamaranu Christina Too, który zapewnia także luksusowe warunki do podróży i wypoczynku. Dziobowy taras przykryty jest dużą markizą, rozciągniętą nad całą strefą wypoczynkową, w której znajduje się jacuzzi oraz wygodne materace. Dwa dobrze wyposażone moduły barowe zainstalowano na przestronnym pokładzie słonecznym, na którym nie brak miejsca na wspólne posiłki i relaks na słońcu. 


Christina Too zakwateruje łącznie do ośmiorga gości, dzięki inteligentnemu projektowi wnętrz, w którym uwzględniono dwie główne sypialnie z obszernymi łazienkami oraz dwie wygodne kabiny gościnne. Szeroki pokład główny zawiera w pełni wyposażoną kuchnię oraz spersonalizowany salon, w którym kombinację szarych oraz kremowych barw zestawiono kontrastująco z kolorowymi meblami. Najwyższej jakości system nagłośnienia wraz z opuszczanym 55-calowym telewizorem zapewniają odpowiedni nastrój w pomieszczeniu o powierzchni 65 m². 

Sunreef Supreme 68 jest jedynym na świecie 68-stopowym katamaranem posiadającym garaż rufowy oraz ponad 300 m² przestrzeni mieszkalnej. Christina Too nie tylko świetnie wykorzystuje ten potencjał, ale za razem wyróżnia się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. 


SPECYFIKACJA:
Konstrukcja: kompozyt
Długość: 24.45 m/67.1 Ft
Szerokość: 10,51m/34,5FT
Silniki: 2 x VOLVO IPS 1050
Zbiorniki paliwa:7000l
Zbiorniki wody:1000l
Liczba gości:12
Powierzchnia mieszkalna:300m² / 3251ft²
Architektura okrętowa:Sunreef Yachts
Design: Sunreef Yachts

 

Tagi: jacht, katamaran, Sunreef
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 19 czerwca

Wodowanie nowego trimarana "IDEC" dla Francisa Joyona.
wtorek, 19 czerwca 2007
Rehabilitacja Mariusza Zaruskiego.
poniedziałek, 19 czerwca 1989
Blisko Salcombe Harbour wchodzi na mieliznę "Herzogin Cecile".
piątek, 19 czerwca 1936
Na redzie portu gdyńskiego stanął, zakupiony ze składek społeczeństwa żaglowiec "Dar Pomorza".
czwartek, 19 czerwca 1930
Urodziła się Teresa Remiszewska-Damsz, była pierwszą Polką, a czwartą kobietą na świecie, która samotnie przepłynęła Atlantyk. W 1972 r. wzięła udział w regatach OSTAR, wcześniej odbyła pierwszy samotny rejs po Bałtyku na s/y "Zenit".
wtorek, 19 czerwca 1928
W holenderskiej stoczni GM Muller zwodowano trzymasztowy szkuner "Vlissingen", późniejszą "Iskrę", statek szkolny Polskiej Marynarki Wojennej.
wtorek, 19 czerwca 1917
Nieopodal Bacon Island Bar na mieliznę wchodzi "Flying Cloud".
piątek, 19 czerwca 1874
Wodowanie "Sovereign of the Seas" - największego klipra zbudowanego przez J. W. Griffithsa i McKaya - słynnych budowniczych kliprów herbacianych.
sobota, 19 czerwca 1852