TYP: a1

Chorwacki armator Grgić zmienia profil działalności

czwartek, 7 listopada 2013
Weronika Morys

Fot. Jean-no
Część czarterujących zmartwi z pewnością informacja, którą przekazał jeden z trzech armatorów działających na chorwackiej wyspie Ugljan. Firma Yachtcharter Grgić, bo o niej mowa, postanowiła zakończyć działalność w branży czarterowej.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa poinformowali, że Grgić zmienia profil działalności i chce skupić się całkowicie na budowie mariny w okolicach Zadaru. Armator posiadał 7 ekonomicznych jednostek z roczników od 2003 do 2006, które teraz oferuje do sprzedaży.

Zainteresowanych czarterem nie tylko w Chorwacji zapraszamy do kontaktu z Tawerną Skipperów: info@tawernaskipperow.pl oraz do sprawdzenia naszej bazy czartery.tawernaskipperow.pl, w której można znaleźć jachty z ponad 50 państw.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 August

Urodził się Czesław Marchaj, żeglarz, pilot szybowcowy, działacz żeglarski, a przede wszystkim autor fachowych książek żeglarskich, m.in. "Teoria Żeglowania", "Sailing Theory and Practice", "Aerohydrodynamics of Sailing", "Seaworthiness the forgotten Fact
piątek, 9 sierpnia 1918
W pobliżu Kaliningradu opuszczony przez załogę został s/y "Rzeszowiak"; w czasie akcji ratowniczej zginął prowadzący jacht ze stopniem sternika morskiego, a jacht z połamanymi masztami został odholowany do portu
wtorek, 9 sierpnia 2005