TYP: a1

Nowości w klasie D-One i Nautica 450

niedziela, 8 kwietnia 2012
Informacja prasowa
Chcemy z radością poinformować, że wszystkie nowe jachty Nautica 450 są obecnie produkowane w firmie Devoti Sailing. Mamy nadzieję, że współpraca Nautica Boats i Devoti Sailing wpłynie pozytywnie na klasę nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Devoti Sailing jest firmą znaną z wysokiej jakości produktów. To właśnie w zakładzie produkcyjnym Devoti Sailing, zlokalizowanym pod Wrocławiem, produkowane są olimpijskie kadłuby klasy Finn oraz bardzo popularna na całym świecie klasa Melges 24. Najnowszym dzieckiem Devoti Sailing jest jacht D-One, z którym Nautica 450 będzie dzieliła niektóre regaty w Europie.

Już w dniach 16-17 czerwca, w Poznaniu odbędą się pierwsze regaty klasy D-One w Polsce. Dlatego chcielibyśmy poinformować, że istnieje możliwość wyczarterowania jachtu D1 na regaty na Jeziorze Kierskim. Koszt takiego czarteru to 660 zł brutto. Opłata ta zawiera transport łodzi z/na regaty, dwa dni regat oraz jeden dzień treningu (piątek 15.06.2012).

Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym wydarzeniu prosimy o zgłoszenia mailowe do 15.05.2012. na adres info@nauticaboats.pl

Więcej informacji o produktach Devoti Sailing można znaleźć na stronie: www.devotisailing.com.
Informacje o klasie D-One w Polsce: www.d-one.sails.pl.
Informacje o klasie Nautica 450: www.nauticaboats.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 May

Zginął Kapitan Zbigniew Werpechowski; wypłynął w swój ostatni rejs na s/y "Wanda", w czasie trudnych warunków pogodowych, na Głębi Bornholmskiej wypadł za burtę, a poszukiwania nie przyniosły rezultatu.
piątek, 23 maja 1975
Z afrykańskiego portu Safi wystartowała trzcinowa tratwa "Ra" pod dowództwem Thora Heyerdahla z zamiarem przepłyniecia Atlantyku, w celu potwierdzenia tezy, że na takich łodziach możliwa była migracja ludów w dawnych czasach. Niestety załoga musiała opuśc
piątek, 23 maja 1969
Do II Transatlantyckich Regat Samotnych Żeglarzy wystartowało 15 zawodników. Regaty wygrał Eric Tabarly na s/y "Pen Duick II" (czas zwycięzcy to 27 dni, 3 godziny i 56 minut).
sobota, 23 maja 1964
"Team New Zealand" wygrywa z "Desdafio Espanol" piąty wyścig w półfinale Louis Vuitton Cup w Walencji i awansuje do finału rywalizacji.
środa, 23 maja 2007
Statek szkolny "Lwów" wyrusza z Gdańska w pierwszy oceaniczny rejs.
środa, 23 maja 1923
Na Madagaskarze ginie Maurycy Beniowski, polski żołnierz i żeglarz; zesłany na Kamczatkę uprowadził statek żeglując na południe Azji, skąd w imieniu Francji dokonuje podboju Madagaskaru i zostaje jego władcą. Zmuszony do powrotu do Europy, następnie wyjec
wtorek, 23 maja 1786