TYP: a1

Nowości w klasie D-One i Nautica 450

niedziela, 8 kwietnia 2012
Informacja prasowa
Chcemy z radością poinformować, że wszystkie nowe jachty Nautica 450 są obecnie produkowane w firmie Devoti Sailing. Mamy nadzieję, że współpraca Nautica Boats i Devoti Sailing wpłynie pozytywnie na klasę nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Devoti Sailing jest firmą znaną z wysokiej jakości produktów. To właśnie w zakładzie produkcyjnym Devoti Sailing, zlokalizowanym pod Wrocławiem, produkowane są olimpijskie kadłuby klasy Finn oraz bardzo popularna na całym świecie klasa Melges 24. Najnowszym dzieckiem Devoti Sailing jest jacht D-One, z którym Nautica 450 będzie dzieliła niektóre regaty w Europie.

Już w dniach 16-17 czerwca, w Poznaniu odbędą się pierwsze regaty klasy D-One w Polsce. Dlatego chcielibyśmy poinformować, że istnieje możliwość wyczarterowania jachtu D1 na regaty na Jeziorze Kierskim. Koszt takiego czarteru to 660 zł brutto. Opłata ta zawiera transport łodzi z/na regaty, dwa dni regat oraz jeden dzień treningu (piątek 15.06.2012).

Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym wydarzeniu prosimy o zgłoszenia mailowe do 15.05.2012. na adres info@nauticaboats.pl

Więcej informacji o produktach Devoti Sailing można znaleźć na stronie: www.devotisailing.com.
Informacje o klasie D-One w Polsce: www.d-one.sails.pl.
Informacje o klasie Nautica 450: www.nauticaboats.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 September

W Southamton wystartowała kolejna (ósma) edycja załogowych regat dookoła świata, tym razem pod nazwą The Volvo Ocean Race Round the World.
niedziela, 23 września 2001
W Łebie zakończył okołoziemski rejs Kapitan Krzysztof Baranowski na s/y "Lady B" (ex "Wojewoda Pomorski"); Kapitan Krzysztof Baranowski stał się tym samym pierwszym Polakiem, który dwukrotnie samotnie okrążył kulę ziemską pod żaglami.
sobota, 23 września 2000
Odbył się chrzest "Daru Przemyśla", na którym Henryk Jaskuła opłynął kulę ziemską w rejsie non stop.
czwartek, 23 września 1976
W Olsztynie powołano do życia oddział Yacht Klubu Polski.
poniedziałek, 23 września 1946
Sejm uchwalił ustawę o budowie portu w Gdyni.
sobota, 23 września 1922