TYP: a1

Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy Weterynarii

środa, 9 sierpnia 2023
Rafał Kapler

Z dumą ogłaszamy niezwykłe wydarzenie dla żeglarskich entuzjastów w środowisku lekarzy weterynarii! Od 22 do 24 września 2023 roku, Puck stanie się areną rywalizacji i integracji w jednym. Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy Weterynarii to okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do spotkań, wymiany doświadczeń i budowania silniejszych więzi w naszym środowisku.

W trakcie sobotniego wieczoru atmosferę unikatowej imprezy umili koncert Romana Roczenia, tworząc niezapomniane wspomnienia na tle morskiej scenerii. To wyjątkowe wydarzenie nie miałoby takiego znaczenia bez wsparcia sponsorów: Grupy Luxvet (sponsor główny), Dechra, Petbiom, Vet-Agro oraz Vebiot. Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna objęła regaty swoim patronatem, podkreślając ich istotność w rozwijaniu relacji i pasji.

Organizatorami tego fascynującego wydarzenia są regaty.pl oraz Weterynaryjne Centrum Kliniczne Kurosz. Niezmiennie z zaangażowaniem przygotowujemy dla Was wspaniałe regaty.

Dziękujemy także portalowi Tawerna Skipperów za objęcie nas patronatem medialnym i wsparcie w promocji tego wyjątkowego spotkania. Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy Weterynarii to o wiele więcej niż tylko regaty – to pasja, społeczność i duch współzawodnictwa. Do zobaczenia na wodzie!

Wydarzenie: https://bit.ly/SAILVET

 

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 April

Bruno Peyron na "Commodore Explorer" zakończył w Breście rejs dookoła świata z wynikiem 79 dni.
wtorek, 20 kwietnia 1993
Na rynku wydawczniczym ukazał się pierwszym numer magazynu "Yachting World".
piątek, 20 kwietnia 1894