TYP: a1

Zapraszamy na Poland Boatshow Warszawski Salon Jachtowy

czwartek, 27 października 2022
Hanka Ciężadło

Jeśli tęsknicie za wodą, wiatrem, wakacjami i zastanawiacie się, jak ukoić tę tęsknotę, to mamy dla Was ciekawą propozycję. W dniach 3-6 listopada w Warszawie odbędą się międzynarodowe targi jachtowe oraz sportów wodnych. Czego możecie się po nich spodziewać?

Przede wszystkim doborowego towarzystwa innych wodniaków. Będą też ciekawe prezentacje ofert firm związanych z szeroko pojętymi sportami wodnymi. Odwiedzając Targi, zyskacie szansę obejrzenia najnowszych modeli:

  • jachtów (zarówno żaglowych, jak i motorowych),
  • houseboatów,
  • łodzi sportowych,
  • skuterów wodnych,
  • a także wszelkiej wodnej drobnicy: kajaków, rowerków, łodzi wędkarskich, pontonów itp.

Nie zabraknie też producentów wyposażenia  pomocniczego, czyli takiego, który co prawda nie pływa, ale bardzo się przydaje: na Targach będzie można obejrzeć prezentacje sprzętu asekuracyjnego, ratowniczego, lawet i przyczep podłodziowych, no i oczywiście żeglarskich ciuchów oraz elektroniki. 

A na koniec wisienka na torcie – na wydarzeniu będą też obecni przedstawiciele firm czarterowych. Można więc będzie nie tylko pomarzyć o spędzaniu czasu na wodzie, ale też od razu przejść do konkretów i zamienić luźne marzenia w bardzo konkretne cele.

Krótko mówiąc – dla każdego coś dobrego. Zapraszamy – i do zobaczenia :) Tak, my też tam będziemy.

Tagi: targi, Boatshow, Warszawa
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 May

Za sprawą Ministra Spraw Wojskowych powstaje Rada Jachtingu Morskiego z kontradmirałem Józefem Unrugiem na czele.
wtorek, 26 maja 1936
Urodził się Stefan Wysocki, żeglarz, krytyk muzyczny, sędzia żeglarski, działacz kilku klubów żeglarskich, a przede wszystkim autor podręczników żeglarskich, na których wychowały się pokolenia żeglarzy.
środa, 26 maja 1920