TYP: a1

Nowości w dziale “Tawerny Świata”

czwartek, 5 maja 2011
Weronika Morys
Chcemy z waszą pomocą rozwinąć dział “Tawerny Świata”, aby umożliwić znalezienie jak najpełniejszych informacji na temat ciekawych lokali żeglarskich i imprez szantowych. Obecnie mamy opisane 62 tawerny z całej Polski i lista ta wciąż się powiększa. W dziale tym nie mogło zabraknąć również przepisów na ciekawe potrawy (ze szczególnym uwzględnieniem możliwych do przyrządzenia na jachcie) i drinki.

Korzyści z aktywności w dziale "Tawerny Świata" dla tawern żeglarskich...

Zapraszamy tawerny żeglarskie do uzupełniania opisów i zdjęć lokali. Zachęcamy też do dodawania przepisów kulinarnych w działach “Przepisy” i “Drinki”. Przy każdym z nich znajduje się informacja o tym, kto dodał dany przepis, co stanowi dodatkową reklamę dla tawerny. Przy wszystkich przepisach umieściliśmy też przycisk “lubię to”, który umożliwia promowanie ich na Facebooku. Najciekawsze przepisy i drinki będą również wyświetlane na stronie głównej. Warto dodawać też informacje o nadchodzących tawernianych imprezach.

… i dla żeglarzy.

Również pozostałych użytkowników naszego portalu zachęcamy do oceniania i komentowania tawern, a także dodawania własnych zdjęć. Dzięki temu powstanie bogata baza lokali żeglarskich, w której każdy będzie mógł znaleźć informację gdzie można dobrze zjeść i pobawić się podczas żeglarskich podróży. Dodatkowo autor najciekawszego dodanego w danym miesiącu przepisu otrzyma od nas książkę kucharską.

Zapraszamy!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 October

Z Gdyni wypłynął s/y "Konstanty Maciejewicz" pod Kapitanem Tomaszem Zydlerem rozpoczynając wyprawę "Krzyż Południa"; trasa wiodła do wybrzeży Ameryki Południowej, Przylądek Horn, Kanał Panamski, Florydę, z powrotem do Gdyni (14.10.1973 roku).
sobota, 21 października 1972
"Dar Pomorza" opuszcza Sztokholm po 6. letnim internowaniu.
niedziela, 21 października 1945
Admirał Nelson zwycięża pod Trafalgarem flotę francusko-hiszpańską, zapewniając Anglii panowanie na morzu i bezpieczeństwo jej wybrzeży.
poniedziałek, 21 października 1805