TYP: a1

Kolekcja obuwia Helly Hansen – miejski styl z żeglarskim DNA

poniedziałek, 8 lipca 2019
Artykuł sponsorowany

Jedynie Helly Hansen potrafi połączyć funkcje obuwia żeglarskiego z miejskim, współczesnym style streetwear.

Lekkie, przewiewne i jednocześnie super mocne tkaniny oplatają stopę a sprawdzone w rejach  podeszwy zabezpieczają przez  poślizgiem na mokrej nawierzchni.

W tych butach wygląda się świetnie na wodzie i po zejściu na ląd.

Buty błyskawicznie schną, mogą być noszone bez skarpet- miękkie i oddychające włókna dają komfort i przewiewność. Nowoczesny design łączy się z funkcjonalnością i wygodą.  Kolekcję otwierają modele Spring One oraz Razorskiff.

 

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

 Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

Tagi: Helly Hansen, odzież, obuwie
TYP: a3
0 0
Komentarze