TYP: a1

Zapowiedzi nowości na sezon targowy wiosna 2014

sobota, 25 stycznia 2014
Sunreef Yachts
Źródło: Sunreef Yachts
Źródło: Sunreef Yachts
Sunreef Yachts kontynuuje międzynarodową ekspansję oraz promocję marki na najważniejszych imprezach targowych na całym świecie. W przeciągu najbliższych 3 miesięcy stocznia zaprezentuje swoje jednostki oraz nowe projekty na 7 międzynarodowych targach jachtowych na Bliskim Wschodzie, w Stanach Zjednoczonych, w Rosji oraz w Azji.

Pierwszym wydarzeniem, w którym firma weźmie udział jest Kuwait Yacht Show, który odbędzie się już w pierwszym tygodniu lutego. Tydzień później, podczas jednej z najważniejszych imprez targowych branży jachtowej w Stanach Zjednoczonych – Miami Yacht and Brokerage Show, na Collins Avenue w Miami Beach, stocznia zaprezentuje katamaran motorowy 60 Sunreef Power. Marzec i kwiecień będą miesiącami wytężonej pracy dla zespołu Sunreef Yachts. Już w pierwszym tygodniu marca stocznia będzie obecna na najważniejszych targach na Bliskim Wschodzie - Dubai International Boat Show, a następnie weźmie udział w Moscow Boat Show w Rosji. Pod koniec marca Sunreef Yachts będzie prezentować swoje katamarany podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia branży luksusowej w Chinach – Hainan Rendez-Vous 2014, które odbędzie się w Visun Marina, w kurorcie Sanya. Jeszcze tej wiosny stocznia weźmie udział w China International Boat Show w Shanghaju, jak również w Singapore Yacht Show. Oba wydarzenia zaplanowano w dniach 10 – 13 kwietnia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zespołu podczas wspomnianych targów. W Miami, Sanya oraz w Singapurze odwiedzający targi będą mogli zobaczyć również katamarany Sunreef i wziąć udział w próbach morskich. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt na info@sunreef-yachts.com.

Źródło: www.sunreef-yachts.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 16 October

Zmarł Bohdan Berggrün, twórca sekcji regatowej Jacht Klubu Stoczni Gdańskiej
poniedziałek, 16 października 2017
Wypłynął z Kołobrzegu s/y "Tropiciel" z Kpt. Ryszardem Wabikiem w rejs dookoła świata; powrót nastąpił po 20 miesiącach i 20 dniach żeglugi (05.07.1985 roku) po przebyciu 33 840 mil morskich, a trasa wiodła przez Karaiby, Panamę, Australię, Indie, Suez, G
wtorek, 16 października 1984
Odbył się XXVI PZŻ; prezesem został Andrzej Benesz, a sekretarzem generalnym Wiesław Rogala.
wtorek, 16 października 1973
Rozpoczęto regaty kolejnego Pucharu Ameryki; regaty ponownie wygrali Amerykanie, chociaż wyniki regat oprotestowali Anglicy. Dziś ocenia się, że regaty te były jednymi z najbardziej kontrowersyjnych w historii Pucharu.
sobota, 16 października 1971