TYP: a1

Yacht Salon 2022 - zapraszamy do Poznania!

piątek, 16 września 2022
Redakcja

Targi Yacht Salon - 21-23 października 2022

Już tej jesieni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zadebiutuje Yacht Salon - targi jachtów, łodzi i sportów wodnych. Yacht Salon to impreza skierowana do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą, której celem jest zrzeszenie osób w różnym wieku o tej samej pasji i stworzenie im przestrzeni do komunikacji oraz możliwości zapoznania się z nowościami rynkowymi. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg spotkań, prelekcji i szkoleń, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z osobami związanymi z branżą, poznać nowinki techniczne, ofertę firm, a także nawiązać kontakty biznesowe. Równocześnie z targami Yacht Salon odbywają się inne eventy dla spragnionych przygód. Dla miłośników kamperów polecamy Caravans Salon Poland dla podróżników Tour Salon oraz Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń. Bilet wstępu upoważnia do odwiedzenia pozostałych imprez!

 

Więcej informacji o targach: www.yachtsalon.pl

Facebook: https://www.facebook.com/YachtSalon

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1048660899189225

Bilety na wydarzenie dostępne na: https://mtp-link.pl/9l0eu

 

 
Tagi: targi, poznań, wiatr i woda, imprezy żeglarskie, boatshow
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 February

Zmarł kapitan Zdzisław Paska, jeden z najbardziej doświadczonych polskich kapitanów jachtowych XX wieku, wspaniały żeglarz i wychowawca młodzieży, wieloletni kapitan i opiekun jachtu „Magnolia”.
niedziela, 5 lutego 2017
Przylądek Horn opłynął s/y "Otago" pod dowództem Kpt. Zdzisława Pieńkawy; Przylądek Horn opłynął s/y "Copernicus" pod dowództem Kapitana Zygfryda Perlickiego.
wtorek, 5 lutego 1974
Bernard Moitessier na "Joshua" mija Przylądek Horn podczas The Golden Globe.
środa, 5 lutego 1969
W Sartanie w Rosji urodził się Stefan Gorazdowski. Jednen z pierwszych kapitanów polskiej floty handlowej, autor podręczników z nawigacji.
niedziela, 5 lutego 1911