TYP: a1

Wyjątkowy rejs okrętem Marynarki Wojennej RP dla zwycięzców gry miejskiej "Operacja BHMW 2015"

piątek, 26 czerwca 2015
Informacja prasowa
W najbliższą sobotę (27 czerwca) po Szczecinie będą krążyć szpiedzy przygotowujący atak na miasto od strony wody. Każdy może pokrzyżować ich niecne plany i wygrać niepowtarzalną nagrodę, jaką jest możliwość popłynięcia na jednym z okrętów Marynarki Wojennej RP.

Gra miejska - plakat

Przed uczestnikami gry miejskiej „Operacja BHWM 2015” postawiono nie lada wyzwanie – będą musieli uratować Szczecin zdobywając mapę z planem ataku na miasto. W trakcie rozgrywki zwiedzą polskie statki badawcze, okręty Marynarki Wojennej RP i najciekawsze zakamarki Szczecina. Poznają także tajniki operowania sondą łańcuszkową oraz umiejętności orientacji w terenie przy pomocy mapy.

Na najlepszych czekają nagrody – 10 osób z drużyn, które wygrają, popłynie na jednym z okrętów Marynarki Wojennej RP do Świnoujścia. Powrót do Szczecina zostanie zorganizowany przez organizatora gry miejskiej. Wygrać także będzie można praktyczne powerbanki i mapy, limitowane serie gadżetów oraz funkcjonalne upominki.

Udział w grze należy poprzedzić rejestracją swojego zespołu wypełniając formularz na stronie http://goo.gl/forms/MRP0zyZXAv do piątku (26 czerwca) do godziny 18:00. Ilość miejsc ograniczona!

W zgłoszeniu należy podać: 1. nazwę drużyny, 2. imiona i nazwiska oraz wiek każdego z uczestników, 3. numer kontaktowy i adres e-mail Kapitana drużyny (w przypadku niepełnoletnich uczestników dane kontaktowe opiekuna).

Rejestrowane zespoły powinny składać się z 5 osób, zaś osoby niepełnoletnie (wiek minimalny uczestników to 14 lat) w zabawie uczestniczyć mogą jedynie z pełnoletnim opiekunem.

Dowiedz się więcej i bądź na bieżąco dołączając do wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1598495790439748/

Wszelkie pytania należy kierować pod adres e-mail: gra.miejska.szczecin@gmail.com

Miejsce: Hol Starej Rzeźni na Łasztowni (ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 14)
Data: 27 czerwca (sobota)
Początek rejestracji drużyn: 8:00
Czas gry: 9:00 – 15:00

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 31 May

Po wielu latach postoju w Jastarni, we Władysławowie rozpoczyna się remont jachtu "Generał Zaruski".
wtorek, 31 maja 2005
Wystartowały regaty The Transat (dawny OSTAR) z Plymouth do Bostonu; w klasie trimaranów regaty wygrał Michel Desjoyeaux w czasie 8 dni, 8 godzin, 29 minut i 55 sekund.
poniedziałek, 31 maja 2004
Z okolic Wysp Kanaryjskich na tratwie "Ju-Fu" wyruszyła w rejs przez Atlantyk polska załoga pod dowództwem Krzysztofa Opieli; żeglarze dotarli do Juan w Puerto Rico, po 81 dniach żeglugi i przebyciu około 3000 Mm.
niedziela, 31 maja 1992
Zmarł Zbigniew Krasnodębski - zasłużony działacz żeglarski, wcześniej żołnierz AK i uczestnik Powstania Warszawskiego, działacz Yacht Klubu Polski, Głównej Komisji Turystyki Żeglarskiej PZŻ.
piątek, 31 maja 1991