TYP: a1

Wiatr w żagle powieje z Krakowa

środa, 20 sierpnia 2014
Informacja prasowa
Łódź regatowa klasy OPTIMIST IODA’95 to główna nagroda w konkursie "WIATR W ŻAGLACH OPTIMISTów", który towarzyszyć będzie nadchodzącej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO organizowanej w Krakowie (20-21 listopada).Główną ideą organizowanego konkursu jest promowanie aktywnego trybu życia – żeglarstwa uprawianego przez najmłodszych. Ich zadaniem będzie nagranie dowolną techniką interesującego filmu przedstawiającego najważniejsze chwile z życia ich klubu – żmudne treningi, sportową rywalizację, radość z sukcesów czy prezentującego utalentowanych zawodników i wyjątkowych trenerów. Materiał filmowy nie powinien trwać dłużej niż 3,5 minuty i musi zostać przesłany do Organizatora Konkursu na płycie DVD. Nagrania zostaną opublikowane do 5 listopada br na kanale Youtube stworzonym przez Organizatora na potrzeby konkursu. Komisja konkursowa oceni i wybierze najciekawszy film. Laureat odbierze łódź podczas Targów KOMPOZYT-EXPO odbywających się w Krakowie w dniach 20-21 listopada.

Organizatorami konkursu "Wiatr w żaglach OPTIMISTów" i fundatorem nagrody głównej są firmy: Targi w Krakowie (organizator Targów KOMPOZYT-EXPO) ALLCOMP Polska Sp. z o.o., C-L Sp. z o.o.,MASTERMODEL, PHOENIX EQUIPMENT, UNIWERSAL Sp. z o.o. (wystawcy tegorocznej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO. Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest na www.kompozyty.krakow.pl/konkurs

Na przestrzeni zaledwie kilku edycji Targi Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® stały się wiodąca platformą spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyznaczają nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań.

Wystawę odwiedzają branżowi specjaliści – przedstawiciele kadry zarządzającej, inżynierowie, technolodzy, projektanci i konstruktorzy z takich branż, jak: motoryzacja, transport, lotnictwo, inżynieria lądowa, budownictwo, energetyka wiatrowa, przemysł stoczniowy, sportowy czy medyczny. Rosnąca liczba wystawców z zagranicy pozwala skupić w sercu Europy nowości z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.

Wyjątkowe wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy – 5. edycja KOMPOZYT-EXPO odbędzie się po raz pierwszy w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 February

W czasie pełnienia obowiązków służbowych zmarł Adrzej Benesz, od 1973 r. prezes PZŻ.
czwartek, 26 lutego 1976
S/y "Euros" z Kpt. Aleksandrem Kaszowskim okrążył Przylądek Horn jako drugi, po "Polonezie" polski jacht.
poniedziałek, 26 lutego 1973