TYP: a1

Warszawski Festiwal Szantowy - PORT WOLA 2014

poniedziałek, 14 kwietnia 2014
Informacja prasowa
Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego wspólnie z Klubem Żeglarskim Przechyły zapraszają na Warszawski Festiwal Szantowy - PORT WOLA 2014. Impreza odbędzie się 7 czerwca w Amfiteatrze, w Parku Sowińskiego.Festiwal będzie miał formę konkursu dla młodych wykonawców oraz występu gwiazdy muzyki szantowej. Adresatami festiwalu są ludzie w każdym wieku, zarówno szerokie grono żeglarzy jak i fanów muzyki folkowej,rockowej, irlandzkiej, turystycznej, poezji śpiewanej oraz innych gatunków, z których czerpią pieśni żeglarskie. Jest to największe tego typu wydarzenie sceny szantowej w Warszawie.

Warszawski Festiwal Szantowy - PORT WOLA 2014 jest szansą dla młodych talentów sceny szantowej, amatorów poszukujących doświaczenia scenicznego oraz wszytkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w repertuarze muzyki żeglarskiej, aby zagrać na scenie i wystąpić przed publicznością w towarzystwie prawdziwych gwiazd tych klimatów!

Portal Tawerna Skipperów jest patronem medialnym tego wydarzenia. Będziemy informować o szczegółach festiwalu.

Więcej informacji na stronie www.przechyly.pl/festiwal

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 13 November

Zmarł Jerzy Maćkowiak, żeglarz, inżynier budowy okrętów oraz aktywny członek społeczności żeglarskiej.
poniedziałek, 13 listopada 2017
Mateusz Kusznierewicz odbiera nagrodę Żeglarz Roku ISAF, jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w żeglarstwie.
sobota, 13 listopada 1999
Do Gdyni z kilkumiesięcznego rejsu na Kubę po udziale w Światowym Festiwalu Młodzieży w Hawanie wraca "Zawisza Czarny" pod dowództwem Janusza Zbierajewskiego. W rejsie przebyto 18 300 Mm, odwiedzono 50 portów w 10 krajach.
poniedziałek, 13 listopada 1978
W Sagres umiera Henryk Żeglarz.
piątek, 13 listopada 1460